Які сім’ї створюють різні знаки Зодіаку і як поводяться у шлюбі

Цей сімейний гороскоп розкриває основні риси характеру та поведінку різних знаків у шлюбі. 

ОВЕН

Жінка-Овен: наскільки швидко закохуються, настільки швидко її почуття і остигають. Якщо ці жінки відповідально підходять до вибору партнера та впевнені в ньому, то це буде на все життя. Ці жінки мають певні амбіції, але не претендують на головну роль у сім’ї. Чоловікові такої жінки потрібно мати багато терпіння, адже це запальні знаки. 

Чоловіки-Овни розумнішають та стають готовими до сімейного життя після 30 років. Вони приваблюють жінок своєю комунікабельністю та харизмою. Рідко критикують своїх обраниць та в усьому їх підтримують. 

ТЕЛЕЦЬ

У Жінок-Тельців легкий характер, якщо не йдеться про власні інтереси. Хороші господині, якщо чоловіки натомість дарують матеріальне або моральне задоволення.

Для Чоловіків-Тельців шлюб – це щось особливе. Ці чоловіки є найкращі та найбільш віддані з усіх знаків. Шлюб з цим чоловіком стане справжньою казкою. Вони легко можуть виконувати домашні справи, якщо жінці на це не вистачає часу. 

БЛИЗНЮКИ

Жінки-Близнюки, це винахідливі дружини, з якими чоловік ніколи не буде сумувати. Вони слідкують за собою та рідко ідуть на поступки. 

Чоловіки-Близнюки сприймають кохання як певну гру. Попри шлюб, вони люблять погуляти та пофліртувати з іншими, але роблять це вкрай рідко. Не допускають, щоб їхня дружина висловлювала задоволення на людях. 

РАК

Жінка-Рак – це ідеальна мати і вірна дружина. Ці жінки дітей люблять більше чоловіка і заради них здатні на все. Також така обраниця дуже ревнива, а в ліжку неймовірно пристрасна.

Для Чоловіка-Рака життя без кохання буде безглуздим. В шлюбі вони просто тануть від кохання та повністю довіряють власним відчуттям. В таких чоловіків також присутні часті зміни настрою, що може негативно вплинути на стосунки. Загалом, це зразкові чоловіки. 

ЛЕВ

Жінки-Леви володіють дуже пристрасною натурою. Вони привабливі і завжди зводять чоловік з розуму. Вони бажають, щоб чоловік готовий був заради них на все. Взамін вони будуть відмінними господинями та дружинами.

Чоловіки-Леви – це романтики, які вимагають від своїх дружин обожнювання і поклоніння. Чоловіки з них виходять дуже щедрі. Шалено ревниві і трохи сентиментальні.

ДІВА

Діви-Жінки здатні брати верх над власними емоціями. Бувають уважними до чоловіків і дітей. В турботі і економії їх практичність іноді може перетворитися в прагматичністьДівам властива періодична заміна такту на цинізм.

У Чоловіків-Дів холодність темпераменту поєднується з душевною сентиментальністю. Вони досить оптимістичні і схильні до обожнювання дружин. Поводяться, як справжні миші – зарплату і все нажите завжди тягнуть в будинок. Обожнюють дітей і охоче вовтузяться з ними.

ТЕРЕЗИ

Жінка-Терези любить, коли її звеличують. Якщо в сімейному житті ви будете приділяти їй недостатньо уваги, то можете зіткнутися з депресією і роздратуванням. Ревниві. На перше місце ставлять побут, а вже потім кохання.

З Чоловіків-Терезів виходять ідеальні партнери. Вони вірні та обожнюють свою дружину. Цінують почуття та щасливі, коли відчувають взаємність. До себе ставляться дуже вимогливо, так що вам навряд чи доведеться стикатися з проблемою брудних шкарпеток по всій квартирі.

СКОРПІОН

Жінки-Скорпіони пристрасні й різносторонні натури. Ці жінки не терплять одноманітності в стосунках. Зради не прощають, але можуть це позволити собі. 

Чоловік-Скорпіон є дуже сексуальною натурою. Має домінантні риси характеру та бажає, щоб жінка належала йому повністю. Натомість готовий жертвувати власними інтересами заради сім’ї. 

СТРІЛЕЦЬ

Жінки-Стрільці не романтичні натури. Їхній чоловік в першу чергу має бути хорошим другом та рівноправним партнером. Хороші господині, які є дуже гостинними та привітними.

Чоловік-Стрілець добродушний і товариський. Від супутниці може зажадати певної свободи і розділення інтересів. З них виходять чудові батьки. Вважають за краще брати з собою на відпочинок дітей, і залучати їх до активного відпочинку.

КОЗЕРІГ

Жінки-Козероги намагаються вибрати собі за чоловіка впливових і практичних чоловіків. Критики практично не виносять. Домашній затишок здатні перетворити в подобу культу і доказ своєї любові.

Чоловік-Козеріг рідко залишається самотнім. Він завжди буде прагнути до лідерства. Говорить мало, адже все доводить власними діями. Відповідальний та справедливий.  

ВОДОЛІЙ

Жінки-Водолії завжди на перше місце ставлять стабільність. Люблячі матері і господині. Особливо цінують кулінарію і проявляють креативність у приготуванні страв. Не будуть щасливі з чоловіком, який заробляє мало.

Чоловіки-Водолії, згідно з сімейним зодіаком, часто виявляються ідеалістами. Практично не ревниві і можуть спокійно йти на компроміси. Від своїх дружин вимагають поділу їхніх інтересів. 

РИБИ

Головною перевагою Жінок-Риб є те, що вони повністю віддаються любові і обожнюють чоловіка. Вірні і віддані. Будинок і діти для них завжди стоять на першому місці. 

Чоловік-Риба пристрасний та чудовий коханець. Дуже нерішучі, але добре це приховують. Уміють обожнювати своїх дружин, і розглядають їх як опору в житті. 

Ви впізнали себе в цьому описі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector