– Які вініри та підтяжка обличчя? Ви в тій Іспанії вже геть розум втратили! – кричали на мене родичі за столом

Приїхала я з Іспанії до дітей у гості. Боже Милостивий, от нащо я сюди їхала? Та краще б далі сиділа на тих заробітках і носа сюди не пхала. 

Я працюю в місті Більбао вже 10 років. Поїхала сюди на роботу, доглядаю літну пані. Її донька давно живе в Америці, тому платить мені багато баксів на місяць. Половину грошей я залишаю собі на прожиття, а половину віддаю дітям. У мене дві доньки та чоловік. Дмитро займається виготовленням меблів на замовлення, але бізнес помалу йде на спад. Тим паче, з такою важкою роботою він заробив собі багато болячок. 

Спершу я сюди поїхала, аби заробити чоловікові на операцію. Але зрозуміла, що Іспанія – то золота скарбниця для заробітчан і залишилася. Тут знайшла багато коліжанок-заробітчанок, товаришуємо. Хтось навіть примудрився заміж вискочити за багатого іспанця. Ще й до того, місто дуже красиве, я часто гуляю тут, ходжу в кафе.

І мені за 10 років вдалося назбирати кожній доньці на квартири. Вже онуки у мене є, то я їм висилаю якісь гостинці та одяг, інколи грошеняток підкидаю. У Дмитра є новесенька іномарка та бус, яким він возить замовлення. Ще ми купили будиночок у Яремче, з Франківська недалеко їхати. Туристів там завжди море і це наш пасивний дохід. 

Тиждень тому взяла на роботі відпустку, якраз донька сеньйори з Америки приїхала і могла доглядати за мамою. Я спакувала валізи, накупила цілий пакунок сувенірів та гостинців. Гостилися ми в нашій хаті, приїхали доньки та свахи.

Однак, я ще сюди приїхала, аби трохи лад навести. Але не вдома. Хотіла поставити собі гарні вініри, зробити татуаж брів, антицелюлітний масаж та трошки вколоти гіалуронку в обличчя. Бо ті зморшки мене вже геть набридли, почуваюся з ними якоюсь бабкою. В Іспанії це дуже дороге задоволення. А в нас набагато краща і дешевша медицина. 

І за столом промовилася, що скоро піду цю всю красу наводити. То свахи на мене з такими докорами накинулися, що аж сусіди все чули:

– Навіщо на такі дурниці гроші витрачати? Ви що, себе геть не любите? Взяли якусь дурну моду в цій Іспанії, будете ходити як лялька силіконова!

-Та ви б краще ці гроші на армію чи для біженців пожертвували. Користі буде більше. 

Пошепки

Родичі не соромилися за столом рахувати мої гроші. 

– Так я сама на це все заробила своєю працею. То ма повне право все робити зі своїм обличчя!

Тільки мене ніхто не підтримав. Доньки радили, аби я краще якісь креми купувала, ніж витрачала гроші на операцію. Наше родинне застілля закінчилося великою сваркою, ніхто не хотів зі мною навіть попрощатися.

– Слухай ну дійсно нащо тобі так обличчя псувати. Ти і без тих операцій гарна. Нащо ті вініри й татуаж? – заспокоював Діма. 

– Бо я так хочу і крапка!

Я дійсно трохи комплексую через зуби, не люблю посміхатися. І давно думала про те, аби зробити невеличку підтяжку. Адже роки даються в знаки, як то кажуть. 

І дуже образила така реакція гостей. Ну я ж сама на ті операції гроші заробляла, чого вони в мій гаманець лізуть? Доньки мають по квартирі, самі собі ради можуть дати. Все, що я могла дати – дала, і це не з неба впало. Заробила важкою працею!

Невже я не заслужила і крихти щастя для себе? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector