Які вправи для розтяжки спини слід виконувати частіше

За сидячу роботу втомлена спина нам не дуже вдячна. 

Ця проблема все частіше турбує не лише старше покоління, а й молодих людей. Неприємні відчуття, болі, защемлення м’язів — приємного мало і постава псується з кожним днем. На походи до масажиста не всі мають час, тому ми підготували для вас особливий варіант.

Ми хочемо розповісти про вправи які допоможуть вашій спині розслабитися та позбутися неприємних  відчуттів. Ця зарядка буде ідеальною заміною професійного масажу. Ви можете оздоровити спину всього за 7 хвилин і день.  

ВПРАВИ ДЛЯ РОЗТЯЖКИ СПИНИ

1. Потрібно лягати на спину та обережно підіймати праву ногу вгору, при цьому тримаючи її у рівному положені руками. Затриматися на 20 с, а потім зробити те ж саме на іншу ногу.

2. Початкове положення: лежачи на спині. Зігніть праву ногу в коліні та помістіть її на ліву сторону. Тулуб оберніть в протилежну сторону. Розтягуйте спину пів хвилини. Повторити на кожну сторону. Ваші рухи мають бути плавні та не спричинювати больові відчуття.

3. Продовжуйте лежати на спині та зігніть ногу в коліні. Намагайтеся руками її притягнути до грудей. В такому положенні затриматися на 30 секунд та повторити на іншу ногу. Потрібно зробити по 5 разів на кожну ногу.

4. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, піднявши одну ногу і поставивши п’яту на коліно іншої. Щиколотку рукою потрібно тягнути якомога ближче до грудей й затриматися на 30 секунд. Повторіть з іншою ногою.

5. Початкове положення: ноги разом, спина рівна. На видиху зробити крок вперед лівою ногою. Стояти в такому положенні 20 с. Потім повторити на іншу ногу. Зробити 5 підходів.

6. Потрібно лягти на бік та рукою захопити ступню. Злегка тягнути  її назад, а потім повторити це з іншою ногою. Вправа чудово розслабляє ноги.

7. Для цієї вправи знайдіть надійну опору. Нахиліться вперед та затримайтеся на 30 секунд. Після короткої перерви знову повторити.

Якщо робити такі вправи, то ви зможете не лише зменшити болі в спині, а й покращити метаболізм.

Ви робите вправи вдома? 

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: