Які знаки зодіаку ніколи не зможуть бути разом

Найчастіше в астрології людей цікавить сумісність з іншими знаками. Тому для вас ми теж підготували статтю, яка містить інформацію про ті пари, яким зірки передбачають сварки, конфлікти й навіть розставання.

Протилежні знаки

Загалом фахівці з астрології виділяють основні шість пар, яким найважче побудувати стосунки. Такий союз неможливий через надзвичайно різні темпераменти та життєві погляди. 

Терези і Рак

Терези обожнюють постійне спілкування з різними людьми, а Рак навпаки віддає перевагу спокійному життю. Терези зазвичай прагнуть того, що виходить за рамки норми, а люблячий Рак звик діяти помірно та послідовно. Якщо ці знаки все-таки захочуть бути разом, то їм необхідно іти на великі компроміси та поступки, щоб досягти гармонії. 

Водолій і Риби

Цим знакам найважче знайти спільну мову, Риби — егоїсти, які дуже важко переживають відсутність уваги з боку Водолія. Натомість Водолії життєрадісні та легковажні, імпульсивні й часто можуть ображати вразливих Риб.

Пара Стрільця і ​​Скорпіона

Ці знаки дуже різні для спільного життя, у них два різні світи, які абсолютно не порівнянні. Скорпіон, який чітко знає свої цілі, відстоює власний інтерес, але не може утримати легковажного Стрільця, який не думає про завтрашній день. Скорпіон хоче любовної вірності і пристрасті, але люблячий свободу Стрілець ніколи цього не дасть.

Близнюки і Козоріг

Козоріг — це знак, який обдумує кожен свій крок. Він занадто розсудливий, щоб зрозуміти легковажного та химерного Близнюка. Консерватизм і легковажність не зможуть співіснувати разом.

Лев і Діва

Ці знаки є дуже протилежними. Діва, яка у всьому бачить лише недоліки, та Лев, який не може пережити критики у свою сторону — найгірший тандем. Лева буде дуже ображати відсутність уваги другої половинки. Скрупульозність Діви не стане зрозумілою для Лева, який прагне отримати все відразу. 

Телець і Овен

Ці два знаки є неймовірно впертими. Овен, який завжди шукає нових пригод, не зможе зрозуміти прагнення до спокійного та стабільного життя. Він занудьгує з Тельцем. Психологія стосунків чоловіка і жінки також попереджає, що Овен знайде розваги на стороні.

Чи є ваша пара у цьому списку?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: