Які звички українок здаються дивними усім француженкам

Звичайно ж, культура та традиції у різних країнах цілком відрізняються. І те, що може бути звичним для нас, таке несподіванкою для мешканців іншої нації.Ясна річ, що це не означає, ніби ми повинні припинити так робити, однак, краще орієнтуватися в тому, що є неприйнятним у тій чи іншій державі, якщо плануємо її відвідати. Адже дещо може бути цілком неприйнятним для мешканців, наприклад Китаю чи Німеччини. 

Але сьогодні ми поговоримо про француженок і про те, чим вони відрізняються від наших красунь.

Історія Франції значно більше, ніж незалежної України, тож її мешканці пройшли чималий шлях до сучасності, пристосовуючись до всього по-своєму. У цій країні дуже шанують простоту та природність. Ніякої пихатої помпезності. А ми, до слова, останню просто обожнюємо.

Ось список принципів самодостатньої француженки, на відміну від української жінки: 

  1. Головне комфорт, а не мода

Не варто доводити цим панянкам, що високі підбори — це гарно. Вони точно не будуть носити їх щодня, щоб хтось оцінив їхню привабливість. Та й на свята вони обирають саме це взуття вкрай рідко. Краще танцювати до ранку в кросівках, ніж піти додому через годину, зважаючи на біль у суглобах.

  1. Дорогий одяг – марна трата грошей

У цій країні краса в простоті. І вам не потрібно купувати трендові штани чи помпезні сукні, щоб сподобатися французові. Достатньо стриманості та простоти. А головне – комфорту, щоб не просидіти весь десь у закритій позі через якісь комплекси. У Франції немає нічого поганого в тому, щоб купувати одяг в мас-маркеті чи навіть у секондхенді. 

  1. Між сім’єю та кар’єрою оберуть останнє

Жодна француженка не відмовиться від самореалізації заради дітей чи чоловіка. Але мовимо не про байдужість, а про вибір на свою користь. Жодна французька жінка не постаріє на кухні чи в побуті, догоджаючи чоловікові та дітям.Вона обов’язково знайде час та можливість попрацювати над собою. 

  1. Ботокс і татуювання брів – табу

Як уже було згадано вище, француженки тільки за природність, отже вони не потерплять сторонніх втручань у своє тіло, які мали б подарувати їм псевдокрасу. Вони гадають, що краще займатися спортом і харчуватися правильно, щоб зберегти молодість на довгі роки. Ці люди також страждатимуть від появи зморшок, але сприймають це, як нормальний процес старіння. Через що тут переживати?

  1. Скаржитися – не вихід із ситуації

Французькі жінки особисте життя тримають при собі і не діляться всім з колегами чи знайомими. Для цього в них є рідні чи навіть психологи, на яких тут не економлять. Зате ми нерідко не бачимо сенсу у зверненні до спеціаліста, гадаючи, що він допомогти нам не зможе. А дарма…

  1. Сім’я – це питання часу

З цим тут точно не поспішають. Якщо у нас не бути заміжньою у 25 – це стара діва, то у Франції період одружень у людей починається тільки з 30-35 років. До цього часу кожен намагається самореалізуватися та сформувати підґрунтя для створення сім’ї.  

  1. Ніякий дієт!

Французи не відмовляють собі у смачній їжі. І попри це завжди залишаються у чудовій формі. А річ у тім, що тут жінки просто не зациклюються на схудненні, а з рештою організм порається сам. І, повірте, він точно знає, що робить. Зате, як тільки ми починаємо його обмежувати, він противиться і запасається ненависними зайвими кілограмами. Тож у цьому випадку приклад слід брати з француженок.

А які відмінності між українками та іноземками знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector