Який дует і легендарна пісня: EMIN і Алессандро Сафіна заспівали «Синю вічність»

EMIN спільно з оперним і естрадним виконавцем Алессандро Сафіна (Alessandro Safina) представили пісню Мусліма Магомаєва «Синя вічність», виконану італійською та російською мовами.

Легендарній пісні цього року виповнюється 50 років з моменту її створення Муслімом Магомаєвим, який виступив автором музики, і Геннадієм Козловським — автором слів, які знають і співають в усьому світі вже півстоліття.

Алессандро Сафіна зізнається, що, вперше почув цю пісню по радіо в таксі і відразу закохався в неї: настільки вона його вразила. Пізніше на міжнародному музичному фестивалі «ЖАРА» в Баку він вирішив виконати її рідною італійською мовою, зробивши переклад пісні спільно зі своїм другом.

«Я дуже хотів виконати її так гідно, як це б зробив маестро Магомаєв, якого я дуже люблю», — розповідає Алессандро.

Після цього грандіозного виступу EMIN запропонував зробити спільний запис на двох мовах, яка в підсумку об’єднала в собі не тільки любов до самої пісні, а й до творчості Мусліма Магомаєва в цілому.

«Муслім Магомаєв найдивовижніший артист з усіх, яких я коли-небудь знав і зустрічав. «Синя вічність» — абсолютний хіт, що розкриває всю пишноту його голосу. Вона дуже багато значить для мене, і я завжди співаю її на своїх сольних концертах, тим самим, зберігаючи наш зв’язок з Муслімом Магометовичем. У мене завжди було бажання і відчуття, що пісня заслуговує світового визнання, що вона повинна бути проспівана на різних мовах. Тому, коли я почув, як виконує її Алессандро Сафіна на нашому фестивалі, то зрозумів, що буде здорово записати її на двох мовах. Мені здається, вийшло дуже красиво, а, головне, від щирого серця», — розповідає EMIN.

Мало хто знає, але спочатку пісня створювалася саме по італійському ескізу і набору рядків, згодом знаходячи вже свою справжню форму і слова, які тепер знають і співають в усьому світі.

«Про море, море …»

Подивіться відео і послухайте пісню «Синя вічність» EMIN & AlessandroSafina!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: