Якого ви зросту: відповідь може багато розповісти про вашу особистість

Про людину можна багато чого розповісти, дивлячись на її руки, очі, губи, нігті і навіть зріст. Сьогодні ми розповімо, які особливості характеру притаманні людям в залежності від зросту. Треба сказати, результати досить цікаві!

До 140 см

Ви щедра людина і завжди прагнете стати кращим. У вас висока планка і безліч амбіцій. Багато хто вважає, що з вами важко. Але насправді, вам складно з самим собою. Ви багато часу присвячуєте роботі. У вас геть відсутній егоїзм. Основна причина, чому ви так багато працюєте, полягає в тому, що ви хочете зробити цей світ кращим. Якщо ви любите, то робите це самовіддано, до тих пір, поки вас не ранять. Але після зради ви не перестаєте любити. Часто люди не можуть гідно оцінити все, що ви для них робите.

140-150 см

Ви любите помріяти. Але це вам на руку: всі ваші мрії благополучно втілюються в життя. Ви любите проводити час наодинці з собою, обдумуючи свої погляди і плани. Ви інтроверт, галасливі і великі компанії вам чужі. Ви добре сходитеся з людьми, які схожі на вас. Ні до чого не належите поверхнево, все робите ретельно. Ніколи не підете на поводу у інших, завжди розглянете проблему з точки зору моралі.

150-160 см

Ви не схожі на інших. У вас добре розвинена інтуїція, навколишні вважають вас дивакуватим. Багато вас не розуміють, і це сильно вас ранить. Ви потребуєте особистого простору і не терпите, коли порушують ваші кордони. Ви творча особистість і завжди прагнете покращувати свої навички. Ви дуже емоційна людина. Добре розбираєтеся в людях і бачите їх сильні і слабкі сторони.

160-170 см

Ви викликаєте довіру, і люди, захоплюючись вашою дотепністю, товариськістю і прямотою, тягнуться до вас. Ви любите спілкуватися, і вам є, що розповісти людям. Ви той, хто збирає навколо себе маси. При цьому ви відповідальна людина, яка замислюється про почуття навколишніх. Ви за правду і вірите, що навколо вас суцільно чесні люди. З вами легко, так як ви — лідер, який готовий взяти всю відповідальність на себе.

170-180 см

Незалежна особистість, яка впевнена в собі і любить домінувати. Ви живете, спираючись на девіз «Краще зроблю сам». Ви звикли сподіватися тільки на себе. Знаєте, чого хочете від життя, і всіма силами йдете в цьому напрямку. Ви не боїтеся ніяких труднощів. Від близьких людей ви чекаєте щирості. Не боїтеся почути правду і вважаєте, що гірка правда краще солодкої брехні.

180-190 см

Ви чутлива і добра людина. З людьми вам легко. Одна з ваших цілей — робити щасливими близьких людей, яких у вас дуже багато. У вас світла і чиста аура. Людям у вашій присутності спокійно і добре. Кожен день ви прагнете стати краще. Найбільше зі всіх ви потребуєте любові і тепла. Дуже часто схильні до нерозділеного кохання.

190 см і вище

На вас можна покластися. Вмієте слухати без осуду і дуже уважно. Вас неможливо вивести з себе, ви завжди зберігаєте спокій і дуже стресостійкі. Рідко турбуєтеся через дрібниці. Віддаєте перевагу вирішувати проблеми і робити все можливе для подолання перешкод. Вмієте відпочивати і працювати, легко знаходите баланс між працею і відпочинком.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: