Якось чоловік допізна затримався на роботі, а Наталя закрила двері і не відчиняла, як він не просив

Нещодавно життя Наталі було схожим на казку. У неї було все: чоловік, розкішний дім і маленький п’ятирічний син. 

Працювати жінці не було необхідності, адже Степан добре заробляв і повністю забезпечував сім’ю.

Чоловік не ставив жодних обмежень щодо витрат. Він погоджувався на няню, хатніх робітниць та купував нову шубу для коханої кожного сезону. Дитину возили на всі гуртки і віддали в найкращий садочок. Все це було без питань та обговорень. 

Проблема була лише в тому, що Степанові доводилося багато працювати. Через це він мало часу проводив з жінкою та сином.

– Ти досі наївно віриш, що твій чоловік до ночі пропадає на роботі? – дивувалися знайомі подруги Наталі. – Ти звичайно маєш власну голову на плечах, але я б не терпіла цього. Потім не жалійся, якщо дізнаєшся про зраду. Я б поставила чоловіка перед фактом, що через годину після кінця робочого дня він має бути вдома, а якщо ні, то хай ночує на вулиці. Рівно о 8 двері зачиняються і все.

Зрештою Наталі надоїло, що чоловік приходить пізно вночі, тому одного разу вона зважилася закрити двері, щоб провчити його.

– Я серйозно говорю, – попереджала вона. – Після 9 можеш навіть не пробувати зайти, бо я тебе не пущу. Що це за звичка працювати до ночі?

Жінка була рішуче налаштованою, тому затримку чоловіка не пробачила. Йому довелося довго стукати у двері власного житла. Усі сусіди стали свідками цієї ситуації. Поважній людині було соромно, що вона не може потрапити у свій дім. Тим часом Наталя раділа, що змогла провчити чоловіка. Мовляв, хай усі знаю, що їй доводиться терпіти.

Наступного дня ситуація повторилася. Та цього разу чоловік швидко зрозумів, що двері зачинені і пішов геть.

Спочатку Наталя тішилася, що її план працює. Адже нехай її чоловік знає, що з нею не можна поводитися абияк.

Пошепки

Коли її емоції остигли, вона вирішила подзвонити до Степана. Він сказав, що ще деякий час поживе в батьків, поки не внормує свій робочий графік.

– Тоді можеш не повертатися навіть від своєї матусі! – обурилася жінка.

З того часу пройшло два місяці. Чоловіка й досі немає вдома.

Він сказав, що дружині тепер доведеться самій заробляти собі на життя. Степан відмовився оплачувати няньок та хатніх робітниць. Відповідальність за сина також лягла на її плечі. Батько погодився виплачувати лише аліменти. Та ця сума для Наталі просто комічна.

– Ти подякуй, що я залишив тобі квартиру, – на останок додав Степан.

Зараз у Наталі скрутне фінансове становище. У неї немає грошей, а працювати за 5 000 оператором колл-центру вона не хоче. Жінка не уявляє, що за таку смішну суму можна вижити.

Спочатку друзі та рідні позичали Наталі гроші, а згодом почали давати лише харчі. Всім набридло, що жінка не хоче нічого робити, але через жалість до дитини сунули їй фрукти, крупи чи хліб.

Подруга намагалася примирити подружжя, але чоловік сказав, що Наталя сама цього хотіла. З одного боку, шкода жінку з дитиною, а з іншого – життя провчило її. На такі два табори розділилися усі рідні та знайомі. Перші продовжують допомагати жінці, а другі – засуджують. 

А що ви думаєте з приводу цієї ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector