Якось до мене прийшла свекруха. Вона хвилин 5 стукала, дзвонила, але я їй не відкривала дверей

– Я втомилася від неї, – сумно зітхає Іванка. – Моя свекруха декілька разів на тиждень приходить до нас в гості без попередження. Особливо вона почала надокучати, коли я пішла в декрет.

– А перед візитом вона навіть не телефонує?

– Дзвонить лише тоді, коли вже в під’їзді або під будинком, мовляв, проходить повз і хоче зайти. За хвилину одразу стук у двері. Я ж намагалася з нею поговорити і пояснити, що її постійні візити можуть спричиняти дискомфорт. Адже ми з малюком можемо спати або їсти. Зрештою, є багато інших особистих справ. Та й неприбрано буває. Однак свекруха цього не розуміє. Вчора, коли вона прийшла в черговий раз, я вирішила її провчити. Жінка приблизно 15 хвилин простояла під дверима. Вона і стукала, і дзвонила мені на мобільний. Звичайно, що їй було відомо, де я, адже наша коляска стояла на сходовому майданчику. Я не відривала. Ця витівка її неабияк образила і вона вирішила поскаржитися синові. Хоча я не відчуваю жодної провини за свій вчинок. А що робити, якщо слова до неї не доходять? Повинні ж бути певні межі.

– Чому вона так до мене ставиться? – бідкається Марина Петрівна. – Я невістці всю душу відкрила, а вона туди плюнула. Не цінує того, що я і з квартирою їм допомогла, і до лікарні постійно навідувалася з харчами, коли вона з дитинкою там лежала, і подарунки коштовні дарувала. Натомість я отримала таке невдячне ставлення. Ну як можна не відрити двері, будучи вдома?

Пошепки

– Може, потрібно було завчасно попередити про свій візит?

– Та це б нічого не змінило. Хочеш попереджай, а хочеш – ні, я все одно небажаний гість. Діти просто не хочуть мене бачити. А я ж з онуком планувала провести час. Не думала, що невістка зможе так вчинити. Чула ж, що мати під дверима намагається достукатися і спеціально ігнорувала.

Чи може невістка так поводитися? З одного боку, вона у себе вдома, тому має право не пускати гостей. З іншого, не гарно так робити з близькою людиною. Тим паче у свекрухи були лише добрі наміри. 

Хто у цій ситуації має рацію, як вважаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector