Якoсь нaснився мeнi сoн в якoмy покійна бабуся чoмyсь пoчaлa штoвxaти гoрщик з квiткoю нa стoлi

З бабусею у мене завжди були близькі й теплі стосунки, тому пережити її втрату було не просто. Старенька пішла на той світ, коли я навчався в університеті. У спадок від неї мені дісталася її квартира. 

Через деякий час я переїхав і у мене розпочалося самостійне життя. Для того, щоб звести кінці з кінцями я влаштувався на роботу, але поєднувати її з навчанням було не легко. Однак мені виходило економити, тому згодом заощаджень вистачило для того, щоб купити собі мотоцикл.

Проте це не було моїм найкращим рішенням. Під час чергової поїздки я впав і пошкодив собі руку. Мені наклали гіпс, через який я втратив можливість працювати.

Як тільки зажила рука, у сім’ї трапилося інше горе: захворіла мама. На лікування потрібна була чимала сума грошей, тому ми вирішили продати бабусину квартиру.

Ми розмістили оголошення і почали шукати покупців.Тим часом я продовжував жити окремо. Якось уві сні до мене прийшла бабуся. Вона сіла на підвіконнику поруч з горщиком, у якому ріс її улюблений вазон. Коли я прокинувся, то подумав, що, мабуть, я просто давно його не підливав і це був знак.

Проте наступної ночі старенька знову явилася мені уві сні. Цього разу вона намагалася скинути горщик, але їй нічого не виходило. Зранку я стурбовано пішов до підвіконника, щоб поглянути, що з тим вазонком не так. Однак нічого дивного я не помітив.

На третю ніч історія повторилася, але цього разу бабусі вдалося перевернути горщик. На цьому моменті я раптово прокинувся і вирішив одразу піти і поглянути, що ж під ним насправді знаходиться.

Я відсунув вазон і побачив, що у підвіконні є шматок вставленої дошки. Під ним на мене чекала ще більш неймовірна знахідка: грошові збереження бабусі та її коштовності. 

Старенька знала, що саме зараз нам вкрай необхідні кошти, тому зробила все можливе, щоб я зміг їх знайти. Нам вистачило грошей, щоб оплатити лікування, не продаючи квартиру. 

Тепер я завжди відчуваю присутність бабусі у власному домі і навіть вітаюся з нею кожного разу, коли переступаю поріг її квартири.  

Чи бачили ви коли-небудь віщі сни?

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector