Якось після походу по магазинах я вирішила зайти на нашу другу квартиру. Вона пустувала вже кілька років, ця квартира дісталася чоловікові від його бабусі у спадок. Я хотіла там трохи прибрати. Відкривши двері своїм ключем, в коридорі я побачила молоду жінку…

Одружилася я з чоловіком ще декілька років тому.

Закохалася одразу після першого знайомства й вважала себе дуже щасливою. З чоловіком ми маємо дві квартири: в одній живемо, а інша поки що пустує. З чоловіком у мене чудові стосунки, він мене цінує та кохає. Заробляє він добре, тому повністю забезпечує всі мої проблеми. Мої подруги відкрито заздрять нашому шлюбу, адже мені коханий завжди дарує дорогі подарунки та путівки в розкішні курорти.

Мої батьки ще з самого початку мені казали, щоб я трималася від нього якнайдалі, бо він не той, за кого себе видає, нібито сімейні цінності не для нього. Я не слухала цього і вважала, що мій чоловік мені залишається вірним. 

Я завжди намагалася бути ідеальною дружиною: вранці на нього вже чекав готовий сніданок, а ввечері я зустрічала його в дорогих вбраннях та готувала неймовірну вечерю. Мені завжди здавалося, що ми щасливі.

Якось я гуляла містом і після походу по магазинах я вирішила зайти на нашу другу квартиру. Вона пустувала вже кілька років, ця квартира дісталася чоловікові від його бабусі у спадок. Я хотіла там трохи прибрати, подивитися, в якому вона стані й думала запропонувати чоловікові її здавати. Я відкрила двері своїм ключем і в коридорі побачила молоду жінку. Від несподіванки я трохи розгубилася і просто дивилася на неї.

В цей момент я шукала різні варіанти розвитку ситуації. Я думала, можливо, чоловік вирішив допомогти знайомій, або друзям дав ключі… Як раптом з кухні до дверей наближався він…

Я була шокована і слова не могла зронити. Чоловік не шукав собі виправдання, а кричав на мене, чому я вирішила прийти туди, де не маю бути. Я вибігла звідти вся в сльозах. Цілий вечір проплакала, а він так і не приходив. З’явився пізно вночі й одразу пішов на кухню. Він поводив себе так, ніби нічого не сталося. 

Коли він зайшов в кімнату, то став звинувачувати мене, що ніби то я у всьому винна. Значить чогось не додала йому, що він вирішив шукати це на стороні. Я втратила дар мови. 

Я не знаю, що мені робити і як далі бути. Я навіть батькам не можу про це розказати, бо вони мене заклюють, вони ж попереджали мене про це. Я його дуже кохаю, але не зможу терпіти зради все своє життя.

Як мені вчинити?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: