Якось син зателефонував до мене з проханням порадити, що подарувати дружині на 25 років. Я сказала навіть не замислюючись.

Таку невістку маю, що най Бог бороне! Як мій син міг вибрати собі таку за жінку, не розумію.

Якось Дмитрик зателефонував до мене з проханням порадити, що подарувати дружині на 25 років. Я звісно не дуже знаю, що любить, чим цікавиться дівчина, однак зважаючи на те, що вона вже заміжня, я подумала, що найкращим варіантом буде щось практичне і потрібне.

Коли я була ще молодою, то для мене завжди були важливіші люди та гості поруч, а не подарунки. Але й дарували колись не так, як зараз, то було щось чисто символічне, не дороге. 

Пам’ятаю, як колись нам на весілля подарували дуже гарний сервіз, то я його поставила в сервант і забороняла будь-кому ним користуватись. Ця посуда була для мене більше пам’яткою, яку хотілося зберегти та любуватися. Тому надалі я замовляла завжди лише  практичні подарунки, які ніколи не припадали порохом вдома. Стараюсь користуватися усім, що мені спрезентували, щоб нічого не пропадало.

Мій чоловік дуже господарська людина, тож і його презенти для мене були такими ж. То пилосос,  то каструлі, сковорідка, ножі… Такі подарунки мені завжди були до вподоби. Тому навіть зараз я не розумію, коли хтось комусь дарує якісь там відпочинки, концерти, одним словом зовсім непотрібні речі. Як на мене, це просто намарно витрачені гроші. От дарувати треба корисні речі.

Так я і порадила Дмитрикові.

– Синочку, якщо вже так не шкодуєш грошей на неї, то купи їй класний кухонний комбайн. Це пригодиться — запропонувала я.

– Але ж мамо, вона не готує —  сказав син.

– Ну то життя заставить і навчиться — переконувала я його.

– Може краще я щось для неї куплю, а не для кухні ? —  далі говорив Дмитро.

– Та вона і так завжди сама собі такі подарунки робить. Не забагато їй ?

– Ну та мам, вона працює і може собі дозволити.

Ми ще довго сперечались на цю тему. Але я знаю, як вона працює, хіба язиком, бо багато поговорити вона любить. А от приготувати щось смачне та домашнє для мого синочка не може. Він бідний тільки на тих доставках і живе.

Пошепки

Однак, на щастя, мій розумний синочок мене послухав і таки купив їй комбайн. Такий наворочений, найновіша модель, я про такий тільки мріяти могла.

Тільки такої її реакції на подарунок Дмитра не очікував ніхто, навіть я! 

Запросила вона усю найближчу родину до ресторану, гості тільки сіли за стіл, як раптом Дмитро виносить велику запаковану коробку. Невістка розпакувала і як заверещала на весь заклад:

– Ти знущаєшся? Це що таке? Може це ти своїй мамі мав подарувати, а не мені?

Бідолашний, ні в чому не винний Дмитро і всі гості стояли мов вкопані. Ніхто не знав, що робити. А потім дівчина взяла той комбайн і підійшла до мене:

– Тримайте, ви напевно про такий подарунок мріяли. А мені він не потрібен! — репетувала при всіх вона до мене.

Вручила мені комбайн, а сама вилетіла з ресторану кулею. Дмитро побіг за нею, а я не розумію, як він ці цирки терпить… Я б ніколи такого не влаштовувала через подарунок та й ще й при гостях. Однак я вважаю, щоб комбайн — це дуже коштовний та потрібний подарунок для жінки. 

Звісно я забрала машинку собі, ну не викидати ж в смітник. Подарували ми з чоловіком гроші невістці та ще й відбили їх. Навіть більше! 

Тільки син чомусь тепер на мене дується… От мине трохи часу і знову буду переконувати його кинути її поки ще не пізно. Вона геть зовсім йому не підходить! Треба бігти поки дітей нема.

А як вважаєте ви? Може то я шось не розумію?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector