Якось випадково я почув розмову дружини з її матір’ю. 10 років у шлюбі, але ніколи не думав, що Надя на таке здатна…

– Мам, ну що знову сталося? — говорила Надія.

– Привіт, донечко! Пробач, що турбую, але я захворіла і мені потрібна твоя допомога — хриплим голосом сказала теща.

– Я не маю часу на твої соплі, попроси сусідку, щоб прийшла. — відповіла дружина та кинула слухавку.

Приголомшений її відповіддю, я вирішив поцікавитись чи справді Ользі Володимирівні необхідна допомога. Поїхав до неї, щоб перевірити чи все гаразд, бо від доньки навіть не дочекається. Виявилось, що теща не встає з ліжка вже декілька днів, у неї висока температура та нічого їсти. Я не знав як допомогти старенькій тому повіз її до лікарні. Там мені сказали, що в неї запалення легенів і краще, якщо вона залишиться на лікуванні. 

Два тижні теща лежала в лікарні, а я її провідував та годував. Вона часто запитувала про доньку, але та на жаль, навіть не поцікавилась здоров’ям мами. 

Після виписки, я вирішив, що Ольгу Володимирівну краще взяти до себе додому, оскільки вона була ще дуже слабка. Як тільки Надя побачила в порозі свою маму, то почала кричати на всю хату.

Пошепки

– Чого ти її сюди привів? Бачиш, що вона здорова і нічого їй не бракує! Просто хоче нас понервувати.

– Що ти таке кажеш? Та ще й при мамі! Я два тижні ходив до неї у лікарню, тоді як ти казала, що не маєш на це часу — розгнівався я.

– Вона не дасть нам життя в одній квартирі! 

– Ну тоді збирай свої речі та йди туди, де в тебе буде краще життя! 

Надя подивилась на мене лютим поглядом та вибігла з хати! Я сподівався, що вона пожаліє за свою поведінку та прийде просити вибачення, однак глибоко помилявся. Ольга Володимирівна ще трохи побула в мене, потім встала на ноги, подякувала мені та попросила завезти її додому. А з її донькою я скоро планую розлучитись.

Не розумію лише одного, як я за 10 років шлюбу ніколи не помічав у Надії стільки гніву? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector