Якось випадково я розбила улюблений сервіз свекрухи… Сказати, що її реакція мене шокувала — це нічого не сказати…

Так склалось, що після весілля ми з чоловіком пішли жити до його мами. Насправді я цього дуже боялась, бо коли ми ще зустрічалися, то зауважила, що мама для нього на першому місці. Де б і коли ми не були, він завжди телефонував їй та повідомляв, що з ним все добре. Спочатку для мене це взагалі було дуже дивно, а потім якось звикла. Хоч усі подруги мені казали:

– Втікай від нього! Це пастка! Він буде завжди слухати лише свою матусю, а ти будеш на другому місці.

Однак моя мама говорила протилежне.

Якщо вас зацікавила ця історія, тоді шукайте більше за посиланням https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Не хвилюйся доню, якщо він так сильно любить та поважає свою маму, значіть і до тебе так буде ставитись. Мама його добре навчила, як потрібно відноситись до жінки, молодець!

Сама вона була розлучена й сина виховувала одна. Тому в мене була надія, що все-таки вона непогана людина й Андрій не мамин синочок. 

Пошепки

Як тільки я заселилась у їх квартирі, свекруха прийняла мене добре, однак на початку усі такі ласкаві та добрі. Але виявилось, що Людмила Іванівна не грає роль, вона справді хоче, що її син був щасливий разом зі мною. Вона навіть на весілля мені подарувала сережки з дорогоцінним камінням. Хоч для неї це дуже дорого, але вона хотіла таким чином показати, що їй нічого не шкода для своїх дітей. 

Якось я випадково розбила її улюблений сервіз. Думала я, що все, зараз буде скандал і на завжди мої з нею стосунки зіпсовані. Але ні! 

– Доню, не хвилюйся! Це дуже старий посуд, ось нарешті є нагода купити гарний новий — спокійно відреагувала на ситуацію свекруха. 

Наступного дня на столі був вже новенький сервіз. 

А ще коли народився у нас з Андрієм синочок, вона стала для мене справжнім ангелом. Адже такої підтримки та допомоги я взагалі не очікувала. Тепер Людмила Іванівна вже на пенсії та няньчить онука взагалі без зайвих труднощів. 

Загалом хочу сказати, що вдячна їй я буду усе життя. Вона дуже багато зробила для сім’ї свого сина, особливо для мене. Тому тепер дуже шкодую, що тоді так погано думала про неї раніше. Справді, як стосунки складуться зі свекрухою залежить тільки від нас, дівчата. 

Підписатися на автора цієї історії можна за посиланням https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector