Якось Зіна набрала свою сваху: – Наталю, мою дочку, виписали додому минулого тижня. Веліла поки лише лежати

– Наталю, нарешті моя донька вже вдома. Виписали ще минулого тижня, але лікарі сказали лежати і не хвилюватися. Забезпечити їй спокій. Так хоча б на два тижні, а тут жінка, в якої вони орендують житло, сказала, щоб вони негайно переїжджали, бо їй ця квартира потрібна тут і зараз. Каже, що у неї так склалися обставини.

Розповідала моя подруга Зіна. Її донька з чоловіком живуть вже декілька років, а от з дитиною їм ніяк не виходило. І от Наталя нарешті завагітніла й вся сім’я почала носити її на руках в очікуванні первістка й такого довгоочікуваного онука. 

На останніх місяцях вагітності дівчині було щось дуже складно, і тут ще й такі проблеми з житлом. Тепер всі переживають, щоб це не позначилося на здоров’ї вагітної жінки. 

– Зять взагалі шокований, от нарешті наскладав грошей на коляску, всі речі для дитинки, а зараз не знає, за що хапатися. А тут нове житло шукай та ще й де в такий короткий період. А переїзд як організувати? А моя ж Наталя зараз йому взагалі не допоможе ні в чому. Ти просто порахуй скільки коштів: рієлтору заплатити, для перевезення речей також треба винаймати службу, а ще оренда. І не знати, яку вони там квартиру знайдуть. Стільки справ, що я навіть не знаю, як і коли вони з усім впораються.

Квартиру подружжя хоче орендувати в цьому ж районі, де вони зараз проживають, щоб не міняти консультацію, куди ходить Наталя майже 9 місяців.

– Вчора телефонує мені свекруха Наталі і каже, що теж дуже хвилюється, питалася, як допомогти дітям, може, якось речі зібрати, а я набралася сміливості і спитала, чи  б не хотіла вона сина в квартиру пустити, де живуть майже чужі люди?   

Дійсно в свекрухи Ірини Дмитрівна є квартира, яка дісталася їй у спадок. Коли одружувався старший син, то вона пустила його жити туди з невісткою. Народилося у них двоє дітей, а через деякий час цей старший син скочив у гречку, розлучився з дружиною, а сам поїхав за кордон. Зараз там в тій квартирі живе та колишня невістка з онуками вже понад 10 років. 

А сама Ірина Дмитрівна свою колишню невістку по-жіночому шкодує, і з квартири виганяти її з дітьми зовсім не хоче. Діти вчаться в третьому класі, у хорошій школі, яка, за збігом обставин, знаходиться практично у дворі. І невістці також нема куди іти: батьки її живуть в однокімнатній квартирі, куди ще її там з двома дітьми. 

– У квартирі практично чужі люди живуть! – сердиться на сваху свою Зіна. – Чому в тому житлі має жити колишня невістка, якщо тут рідний син не має куди свою дружину з дитям привезти. Ще й гроші заробляти толком не вміє. Нехай би та невістка з дітьми їхала до батьків, а наші діти там би жили. Вона що бездомна, щоб її так помагали, тим більше і колишній чоловік трішки грошей з-за кордону висилає на дітей. Поки діти були малі, то ясно, а зараз вже можна трохи і самій щось думати й на ноги ставати. А сама та невістка вже обжилася в тій квартирі й думає, що це її житло.

Сама сваха Зіни має хороші стосунки з двома невістками, але ту вигнати просто не повертається язик. Вона ж не невістку буде проганяти, а внуків власних. Так послухала, що Зіна їй наговорила й кинула слухавку. І сина Володимира теж шкода, не знає як і чим допомогти.

Так на старості літ має думати ще за проблеми власних дітей.

От і як поступити в цій ситуації Ірині Дмитрівні? 

Як би вона не вчинила, а хтось з них все одно на неї образиться.

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: