Якою я була сліпою, коли думала, що невістка – нормальна дівчина. Не минуло й місяця, як я побачила її істинне меркантильне лице…

Нещодавно син познайомив мене з майбутньою невісткою. Скажу чесно: вона мені дуже сподобалась. Розумна, серйозна, хазяйновита — ну просто золото! Кілька років тому Карина  закінчила медичний університет і стала терапевтом. Це мене особливо порадувало: краще ж під рукою мати хорошого спеціаліста, ніж по лікарнях лазити та хабарі давати, щоб тобі звичайний грип полікували. Сказала я про це Карині, а вона мені таке влаштувала:

– Тетяно Дмитрівно, я ж вам уже казала: своїх лікувати я просто не маю права. Не прийнято так у лікарів, щоб не було конфлікту інтересів.

– Та який конфлікт? Просто декларацію з тобою заключу та і все. Бо мій лікар наче і непоганий, але такий ще молодий. Боюсь, і вену в мене не знайде, раптом що!

– Тетяно Дмитрівно, ще раз вам повторюю: нічого з вами заключати я не буду, — вперлась наречена сина.

Ні, ну скажіть мені, де це таке бачено? Сашко сказав, що Карина його теж ніколи до себе на лікування не бере, бо в них це заборонено! Ніколи я такого не чула, тому і почали в мене всілякі підозри закрадатись

А материнське серце рідко бреше.

Вже через тиждень приїхав до мене Саша ніякий. Та ще й сам. Цілий день допитувалась у нього, що ж там таке сталось страшне. Але він не зізнавався. Тоді я набрала Карину, щоб у неї ситуацію прояснити.

Пошепки

– Вам не здається, що ми вже достатньо дорослі, щоб самостійно свої проблеми вирішувати? – сказала вона мені одразу.

– Ага! То таки ти моєму сину настрій зіпсувала у єдиний вихідний?! То послухай, що я тобі скажу! Ти ще дякувати долі повинна, що такий хороший хлопчик, як мій Сашуня, на тебе глянув взагалі! Фиркає вона на нього, ти диви! Ти хто ж така, щоб своє “фе” показувати? Жіночий обов’язок — створювати затишок і дбати про чоловіка, а не нерви йому мотати, зрозуміла?!– Якщо ви закінчили давати поради, яких я у вас, до речі, не просила, хочу повторитись: ми достатньо самостійні люди, щоб вирішувати свої проблеми між собою. Без сторонньої допомоги, — відповіла Карина і поклала слухавку.

У мене від її слів волосся дибки стало! Та щоб я так свого часу до свекрухи говорила? Та не доведи Господи! А ця думає, як на лікаря за сало вивчилась, то може вже наліво й направо фиркати!

Я розповіла про це все Саші, а він ще й на її сторону став! Мовляв, у їхнє життя лізти не треба.

Але тепер мені все стало ясно! Вона прикидалась хорошою, щоб сина мого на собі женити. Та як тільки в її паспорті з’явиться штамп — кине його і ще й гроші всі собі забере. Може, клініку яку собі відкрити хоче… Саша ж добре заробляє. Шкода, що я цього не побачила одразу. Але як тепер донести правду до сина?!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Що робити з невісткою? Ви ж бачите, яка вона!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector