Якщо Бог не дає те, про що ви мрієте – значить воно вам зашкодить. Згодом ви переконаєтесь

Колись я страшенно страждала, що один хлопець мене покинув. Я так мріяла, що він стане моїм чоловіком, малювала в уяві наше весілля, обирала сукню і ресторан. Та одного дня він прийшов і сказав, що все скінчено. А вже наступного дня я дізналась, що він просто обрав іншу.

Як я тоді страждала. Пів року вигадувала, як його повернути, засинала в сльозах щоночі. Забути колишнього багато років не могла. Все уявляла, яким би було моє життя з ним. Навіть вийшовши заміж, порівнювала чоловіка з тим хлопцем. Відпустило мене раптово. Я зустріла подругу, яка розповіла, що колишній одружився з тією дівчиною. Та він жахливий чоловік, увесь час пригнічує дружину, навіть б’є її.

Тієї миті я збагнула, що Бог вберіг мене. Та це не єдина ситуація. Після одруження я з чоловіком планувала купити гарну іномарку, обрала, домовилась вже про вартість з власником. Але коли ми приїхали за автівкою – власник повідомив, що віддав машину іншому покупцю, котрий заплатив більше. Я страшенно засмутилась. Та вже на вечір дізналась, що новий власник тієї іномарки потрапив в аварію, через несправність якоїсь деталі. Він мало не помер і потрапив до лікарні. 

Скажете, що це збіг? Е, ні! Просто Господь краще знає, що вам треба!

Пошепки

Будь-яка злива минає, шторм вщухає, життя налагоджується. Часом не варто страждати через те, що плани пішли не так, як хотілось. Варто відпустити та стати спостерігачем. Невидима рука приведе вас саме туди, куди треба!

Як часто трапляється, що ви щось просите у Бога, молитесь щовечора. А він вперто це не дає! Не ображайтесь на Всемогутнього! Він робить це навмисно. І згодом ви щиро подякуєте за те, що він не виконав ваше бажання!

А чи траплялось в вашому житті, що мрія не здійснювалась та ви з цього раділи?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут –https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector