“Якщо чоловік любить…”

Кожна з нас, коли будує стосунки, часто задумується над тим: «Любить він чи ні?». Проте ми забуваємо, що відповідь дуже проста та банальна — якщо чоловік вас щиро любить, то зробить все заради вас. Якщо ж ні — то правда сурова, яку не кожен хоче помічати. Жінкам властиво придумувати виправдання для чоловіка, який нічого не робить.

Він любить вас, але просто вам про це не говорить. Він хоче зустрітись, але боїться запросити. 

Іноді просто страшно визнати правду — чоловік не любить і не хоче. Бо для чоловіка який любить, немає нічого неможливого. Він подзвонить, приїде, побачиться з тією, яка дійсно йому дорога.

Щоб ви знали, чоловік не встане з місця, щоб пройтись до вас навіть один квартал, якщо ви йому не цікава. А якщо він і прийде через ваші наполегливі запрошення, то зробить це через те, що йому стало скучно.

Чоловік, якому сподобалась дівчина — його вже ніщо не зупинить. Він готовий добиватись та перетворюється на реактивний літак. Якщо ж він зовсім не проявляє ініціативи, значить жінка не цікава йому. Ось така проста правда.

Він може розповісти вам неймовірну кількість історій, чому він сьогодні не подзвонив чи не написав. Але у всіх цих історіях не буде правди, яку він не наважується сказати. А правда полягає в тому, що він не любить вас.

Тільки не починайте звинувачувати себе: «Це напевно я у всьому винна. Не те щось сказала чи зробила». Не потрібно думати, що ви не правильно вчинили й через це він не став об’єктом любові. Запам’ятайте — любов або є або її немає.

Не тримайтеся за чоловіка, який не любить вас. Не намагайтеся випрошувати у нього цю любов, шукати його чи бігати за ним.

Жінки заслуговують на те, щоб поруч з ним був чоловік, який буде піклуватися! Який подарує відчуття безпеки та комфорту.

Не забувайте про одну дуже просту річ — якщо чоловік вас любить, цього не можна не відчути!

А ви погоджуєтеся з написаним?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: