Якщо грошей стало мало, можливо, ви відкупилися від біди

Не варто шкодувати за втраченими грошима, якщо ви зараз у скруті й вважаєте, що на цьому вже кінець – не засмучуйтеся. Завжди потрібно вміти розглядати ситуацію з іншої сторони. Якщо ви втратили щось важливе, або у вас щось вкрали, улюблена справа не приносить доходу – і ще багато інших нюансів… Можливо, це не збитки, а просто відкуп. Не виключення, що доля бере з нас так плату за благополуччя, здоров’я, за життя близької людини.  Ми ж просто не маємо уявлення, що нас чекає в майбутньому… Якби знали про біду, яка має статися, і що ви заплатили за неї грошима – то б точно стрибали від щастя. 

Тут одразу згадується вираз «дешево відбувся», інакше іноді й не скажеш.

Жінка довгий час хворіла і ніяк не могла вийти з такого тяжкого стану. Лікарі вже почали розводити руками, говорили, що у неї вже немає шансів. Під час хвороби вона практично вже не працювала, всі кошти витратила на ліки, чоловіка також понизили на роботі, значно зменшили зарплатню. Жінка не могла звикнути до такої скрути, адже до цього вони мали непоганий матеріальний достаток, їздили на курорти, купляли красиві речі… Реабілітація змусила їх витратити всі відкладені кошти, дохід значно зменшився і тепер потрібно було на всьому економити.

Однак не варто забувати, що гроші в собі також містять енергію… Зцілення від важких захворювань – це тривалий процес, тому інколи потрібно просто зачекати. Коли ми платимо гроші, то віддаємо одразу і всю енергію, яку витрачали для їх отримання… не лише свій ресурс, а й близьких. Не потрібно засмучуватися з того, що немає коштів на різноманітні забаганки, а навпаки радіти, що всі залишилися здоровими…

Як тільки жінка змирилася зі скрутою, зрозуміла, що якщо економити більше, то на все вистачить, то й одужала. Вона собі щодня говорила: як тільки стану на ноги, то все ще зароблю, наново налагоджу – так і вийшло. Ніхто не міг повірити в таке чудо. 

Є ще одна історія: в сні до жінки прийшов чоловік, вона бачила його в темнім кімнаті. Підійшла до нього й віддала всі свої золоті прикраси зі словами : «Тільки сина мого не чіпай!». Прокинулася перелякана і не розуміла до чого б це все. І от наступного дня склалася дивна ситуація: хлопчик впустив в квартиру чоловіка, якому ніби то треба було зателефонувати. Він вкрав всі прикраси зі шкатулки і зник. Матір тоді все зрозуміла: не сварила хлопчика, адже це був відкуп за здоров’я та життя сина. Ніхто не знає, що могло б статися…

Ніхто  з нас не здогадується, яке жахіття могло з нами трапитися, і що втрачений телефон чи гаманець – це насправді відкуп. В світі нічого не складається просто так, варто це розуміти і говорити: «Спасибі, що взяли грошима». Гроші ми обов’язково ще заробимо й купимо багато прикрас. Є дещо важливіше, чи не так?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector