Якщо хочеш справжнього кохання, не виставляй його напоказ у соцмережах

Скільки ж жінок, нарікає на те, що не залишилося вірних, добрих, чуйних і щедрих чоловіків. Але це не так. Їх багато. У житті людини трапляється багато невдач, а й успіхів не менше, але ось тільки про останні говорити не прийнято. Коли в родині є щастя, ніжність і спорідненість душ, людина намагається інстинктивно захистити це, не виставляти на показ. Тому на всезагальний показ такі почуття не виставляються.

Ось один цікавий нюанс. Закохані починають активно виходити у світ лише після того, як проходить пік щастя. Адже є величезна кількість пар, які взагалі не люблять афішувати свої стосунки, оскільки у них все настільки добре, що вони не потребують інших людей, для того, щоб зайвий раз самоствердитися. Вони знаходяться в хороших відносинах з колегами і друзями. Але близько нікого до себе не підпускають. Просто у них немає в цьому потреби. Адже, людина, яка розділить горе і радість знаходиться весь час поруч. І це чоловік. Що стосується жінок, з таких пар, то, на перший погляд, вони здаються відстороненими і замкнутими, а насправді вони просто щасливі, оскільки у них є той один, який їм і потрібен. Але ось навколишні про це не знають. А самі вони не говорять про це.

Так, люди потребують співчуття і підтримки, коли їм погано, а так само можливості поділитися своєю радістю, коли вони отримали підвищення по роботі або приз у лотереї, але в тому, що стосується сердечних справ, зовсім інше.

Соціальні мережі зробили нас доступнішими і відкритішими для масової аудиторії: практично кожен бажаючий може подивитися наші фото, дізнатися наші смаки, навіть номер телефону, склад сім’ї та домашню адресу. 

Стосунки з чоловіком чи жінкою — це щось дуже глибоке, душевне, інтимне. Навіщо, щоб про ваше життя знали чужі люди? Таким чином, ви можете знайти людей, які будуть заздрити, й навмисно за певних причин захочуть вам нашкодити. Не старайтеся знайти чужого схвалення в Інтернеті.

Пам’ятайте просту фразу: щастя любить тишину. Тримайте свої почуття та кохання тільки при собі. Не розповідайте про найпотаємніше нікому чужому, бо на вас можуть вплинути, а ви й не зрозумієте нічого. 

Найкращі та найміцніші стосунки – в тиші та спокої. Стосунки не потребують жодних чужих обговорень, засудження та порад.

Справжня любов повинна залишатися тільки між вами з партнером. Стосункам не потрібні зайві думки та голови, вони лише намагатимуться зруйнувати ваш міцний союз.

Щастя не терпить суєти і публічності, мільйони щасливих людей живуть все життя, не афішуючи своїх стосунків просто тому, що вони шукали і знайшли один одного, а це єдине, що потрібно для щастя.

А ви погоджуєтеся з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector