Якщо хочете дізнатись чи любить вас чоловік, задайте йому всього 1 питання…

В стосунках з чоловіками інколи може присутній страх: чи дійсно він мене кохає? Жінки намагаються зберегти своє серце від болю і зрозуміти, чи дійсно це істинні почуття у стосунках. 

Щоб зрозуміти, що дійсно відчуває до вас чоловік, слід поставити йому всього лиш одне запитання. З його відповіді ви зрозумієте істинні наміри чоловіка та будете знати, чи це дійсно кохання, чи просто вашому чоловіку комфортно з вами.

Отже, просто спитайте його: «Якою, на твою думку, я повинна бути?» 

Після цього намагайтеся зловити суть відповіді, адже саме від неї залежить ваше майбутнє у стосунках.

Відповідей, звичайно, може бути безліч, але ми їх узагальнили та звели до двох основних: 

Перший варіант: після поставленого вами запитання, чоловік розпочне справжній монолог про те, що ви повинні доглядати за собою, мати підтягнуту фігуру, бути хазяйновитою й при цьому пристрасною, а ще ніжною, приязною, подобатися йому, його батькам, друзям і цей список вимог просто нескінченний. Загалом просто жінкою його мрії.

Пошепки

Другий варіант: чоловік вам скаже, що не знає, щоб він хотів у вас змінити, або просто промовить, що задоволений вами і ви повинні залишатися собою. Що він кохає вас такою, як ви є. Звичайно, йому може щось не подобатися у вашій поведінці, чи ще чомусь, але він не буде прагнути вас змінити. Він буде щасливий поруч з вами, і буде намагатися зробити щасливою і вас.

Я думаю, ви зрозуміли, що чоловік, який дійсно кохає свою жінку, не буде прагнути її змінити, переробити, щось додати або забрати. Для нього ви є прекрасною і з вечірнім макіяжем в сексуальній сукні, і вранці у своїй милій піжамі.

Тому робіть правильні висновки і пам’ятайте, що справжня любов – це коли вас приймають  з усіма недоліками. Звичайно, ви можете працювати далі над собою, самовдосконалюватися, але ваші недоліки не будуть заважати стосункам. Ваш чоловік не стане кохати вас менше, якщо у вас будуть прищики на лобі, чи ви не встигнете помити волосся. 

Але не лише його слова важливі, а й те, що він робить. Його слова мають підтверджуватися вчинками.

Постарайтеся проаналізувати свої стосунки і зрозуміти, чи варті вони вашого кохання. Але не забувайте, що ви також маєте приймати свого чоловіка таким, як він є.

Любіть і бережіть один одного, удачі вам!

Чи згідні ви з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector