Якщо хочете зберегти шлюб – почніть жити в різних кімнатах! Повірте, таке рішення врятувало не одну родину…

Колись якийсь психолог розповідав, що в кожної людини повинен бути особистий простір. Це щось типу місця, де ти можеш побути на самоті, розібратись з думками, подумати про вічне… І тоді мені це здалось такою дурницею, що я аж плакала від сміху! 

Ми з чоловіком тулились удвох в однокімнатній квартирі. Єдине місце, де ти можеш хоч якось усамітнитись – туалет. І то, якщо мені приймати ванну в цей момент не треба. Про якийсь там власний простір ми навіть не думали говорити. І всіх це влаштовували.

Десь років зо три ми жили нормально в тих умовах, які були доступні. А потім почались сварки, скандали, непорозуміння… Іноді доходило навіть до того, що я на розлучення збиралась подавати. 

Причина сварок була одна: ми одне одному заважаємо, не даємо одне одному дихати.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Бувало так, що чоловік приходив з роботи і хотів глянути якийсь фільм. А мені хтось у цей момент телефонував і я перебивала все кіно. Або мені хотілось побути сам на сам з думками, розібратися в собі, послухати якусь медитацію… А чоловік в цей момент починав набридати, розповідати якісь свої історії. Ми обоє були на межі. Обох дратувало, що ми постійно разом, завжди поруч. Сварки росли просто на очах. 

Пошепки

А тоді чоловік сказав, що пора нам, мабуть, купити власну квартиру. З двома кімнатами. І жити в одному домі, але окремо. Тоді здавалось, що якщо вже він таке пропонує – цей шлюб приречений. Бо раніше чоловік навіть під різними ковдрами спати відмовлявся. 

Погодилась я на цю авантюру… І вже через кілька місяців наші сварки припинилися. А пристрасть стала настільки сильною, що в нас і на початку стосунків такої не було!

Усе тому, що ми навчились слухати одне одного, поважати особисті кордони свого партнера. Зараз згадую того психолога і розумію, наскільки ж він розумна людина. Бо кожному із нас треба кокон, у який можна заховатися від всього світу. Власна кімната, у якій можна відпустити все й насолодитись самотністю.

Тому пам’ятайте: іноді в найгіршому рішенні ховається порятунок.

Згодні? Підтримуєте цю думку?

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector