Якщо хтось обманює вас чи погано до вас ставиться — справа в цій людині, а не у вас

Сьогодні я хочу розповісти вам про те, як перестати думати про минуле, переживати з приводу подій, що трапилися, не відчувати почуття провини і не крутити в голові думки, що можна було вчинити по-іншому, і тоді, напевно, життя було б чудесним і прекрасним, а не настільки зів’яле та похмуре, як зараз.

Спробуйте зрозуміти, що минулого не існує взагалі. Воно є тільки у вашій уяві. Звідти до вас прийшли речі, які ви бачите навколо себе. Улюблена блузка, куплена п’ять років тому на розпродажі, зручні баночки для круп і борошна, машина. Там у вас були моменти радості та розчарування, падіння та злети. Це те, що ви отримали з минулого.

Але ніякої можливості повернутися назад і вчинити якось по-іншому, зрозуміло, що у вас немає. Ви живете в теперішньому, і ваше завдання — перестати заглядати туди, де вас немає і бути вже не може. Скільки б ви не думали, як «треба було», ви вже не зможете оживити сценарій, повернутися до себе в далекому році і підказати, що треба сказати або куди бігти. Немає у вас такої можливості, і все, розслабтеся і почніть отримувати задоволення від реальності. Це перше завдання.

Просто подякуйте свому минулому та відпустіть його.

В минулому, я зіткнулася зі зрадою найдорожчої мені людини. Тоді я звинувачувала себе, що у всьому винна лише я. Саме в той час я не вважала себе достойною любові, не досить красивою, мудрою, талановитою.

Пройшло декілька років, і я зрозуміла, що проблема не у мені, а у моєму кривднику. Мій колишній чоловік змінював жінок досить часто, таким способом він втішав своє его!

Коштом нових жінок він відчував себе повністю реалізованим. Траплялися випадки, що я його шкодувала, придумували йому дурні виправдання. Зараз вважаю, що тільки на ньому лежить відповідальність за його вчинки та ставлення до інших людей.

Потрібно навчитися поважати та любити себе, а стосунки з токсичними людьми потрібно забувати, як про страшний сон. Стосунки повинні стати центром духовного зростання індивідуальності, а якщо вони руйнівні — вам потрібно добре задуматися над тим, чи потрібні вони взагалі.

Любов — це позитивні емоції, щирі почуття, і жодна людина не має права посягати на ваш спокій і мир, обмежувати вас, підрізати крила. 

Хочу поділитися з вами висновками, які я зробила керуючись досвідом минулих стосунків:

1. Любов ніколи не буває поганою, вона — чиста і світла

Погане ставлення, образи та зради — тут немає прояву любові. Такі вчинки говорять лише про одне — відсутність любові!  Якщо вас часто ображали в житті, прийміть всі погані вчинки інших людей та полюбіть себе, не падайте духом. 

2. Якщо останні стосунки були невдалими — всі наступні не обов’язково мають бути такими самими

Не потрібно відвертатися від любові! Колишні токсичні стосунки не мають затьмарювати вам голову темними думками та міняти погляди на життя та на подальші почуття.

3. Ваше почуття власної гідності залежить лиш від вас

Цінуйте, оберігайте та поважайте себе! 

4. Погана поведінка вашого партнера не кидає тінь на вас

Це не ваша провина і не ваш обов’язок змінювати людину або ж жертвувати собою заради «фальшивих» стосунків. 

5. Зради партнера не мають до вас жодного прямого стосунку

Зради та погані вчинки вашого партнера не повинні зменшувати вашу цінність. Ніколи!

А ви погоджуєтеся з написаним?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: