Якщо кішка любить спати в хазяйському ліжку, що це означає?

Господарі пухнастиків знають напевно, які радісні емоції дарують ці чотирилапі друзі. Як муркочуть зранку та ластяться, але буває і роблять шкоду. Та це дрібниці у порівнянні з тим, як вони проявляють свою любов.

Кішки, ті, хто вміють вислуховувати, якщо вам ні з ким поговорити. На душі одразу стане легше.

Нижче ми наведемо 10 вагомих причин завести котика, якщо його у вас досі не було. Пізніше вас більше ніхто не переконає, що мати собаку – це краще!

Цікаві факти про котів

1. Муркання котика знижує рівень стресу в організмі. Ваша нервова система подякує вам! Одразу відчуєте, як рівень тривоги падає, а занепокоєння знижуватиметься.

2. Котики – завжди надійна підтримка! У важкі часи вони, як ніхто добре допомагають пережити важкі та сильні емоції: горе чи сум.

3. Кішка налагодить ваше особисте життя. Чоловіки майже беззастережно довіряють жінкам, які мають кішок.

4. Часом кішку важко зрозуміти, але це реально. Таке “спілкування” підвищить ваш рівень інтелекту. Також ви швидше зможете знаходити та налагоджувати контакт з іншими людьми.

5. З давніх-давен відомо про цілющі властивості кішки. Тож ймовірно, що ви менше разів звертатиметесь до лікаря. Існує цілий напрямок в медицині – “фелінотерапія”, що вивчає вплив пухнастих на організм людини.

6. Вчені прирівняли життя з котиком до подружнього. Оскільки у таких стосунках вони дарують любов та ніжність. Тож кіт – це чудовий друг!

7. Ви доведете свою доброту. Коти довіряють далеко не всім, та надають перевагу лише порядним людям. 

8. Ваш режим сну налагодиться. Перевірений факт – жінка краще виспиться, коли поруч мурчатиме пухнастик.

9. Кішка зміцнює імунітет. Ваші діти матимуть меншу схильність до алергії чи астми.

10. Кішка здатна врятувати життя. Відомо безліч випадків, коли кішка виявляла пожежу чи витік газу раніше своїх власників, підіймати шум і таким чином рятували всю сім’ю. 

Ще користь котика у тому, що він ловить всяку живність у дому: дрібних гризунів, міль чи мухи, травневих жуків. Для господині це неабияке полегшення та поміч.

Та щоб кішка могла бути корисною своєму господарю, вона повинна відчувати себе беззастережно добре вдома. Тому бережіть свою кішку, доглядайте та любіть її. Тоді вона віддячить тим же і ви будете назавжди у її сердечку.

То чому кіт любить спати у ліжку господаря?

Якщо кішка спить у ногах, то вона визнає вас “ватажком” сім’ї. У вашому ліжку йому, напевно, зручніше, аніж на дивані чи кріслі, тепліше та м’якше. Також біля вас кішка відчуває себе у безпеці та має змогу стежити за ситуацією та реагувати на неї.

А ви маєте котика? Діліться фотографіями! А ті, хто не мають: чи захотіли собі пухнастика?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector