– Якщо квартира твоя, то в мене тут жодних прав? – Дружина без дозволу привела свою сестру. Ще й ображається, що я її вигнав

Вкрай неприємна в мене склалась ситуація. Вже тиждень через це не спілкуюсь з дружиною. 

У своєму житті я всього досягнув самотужки. Працював з 8 класу, після школи біг на СТО, випросив, щоб там мене навчали ремонтувати автівки. Згодом пішов в технікум і також паралельно працював. У 20 років я вже був знаним у місті автомеханіком. Відрізнявся від інших, адже постійно удосконалював свої знання, вивчав сучасні автомобілі, нові технології. І ось всього у 23 відкрив власне СТО.

Мені бракувало часу на особисте життя. Коли друзі ходили в клуби я навіть вночі працював. Та саме завдяки цьому в 35 років я власник мережі майстерень, самотужки придбав трикімнатну квартиру в самісінькому центрі міста.

Два роки тому я зустрів Настю. Їй тоді лишень виповнилось 24 роки. Дуже гарна, цікава. Довго ми не зустрічались, я відразу зробив пропозицію. А вже за три місяці вона завагітніла. Я тішився, що можу дати дружині й дитині все найкраще. Вона ніколи не переймалась фінансовими питаннями.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та кілька тижнів тому сталася дивна подія. Я повернувся з роботи додому, а там молодша сестра Насті – Леся, з валізами. 

 – Любий, мама дуже просила, щоб Леська в нас пожила.

 – Чого це?

 – Вона вступила в інститут, та жити в гуртожитку погана ідея для дівчини. Та й в нас вільна кімната. Ой, ще треба Лесю прописати, щоб проблем не було.

Пошепки

 – А ти не думала раніше мене спитати?

 – Так це ж сестра? Ти що проти? Мені з дитиною допомагатиме.

 – Вибач, але шукайте кімнату. Повно жіночок здають житло.

 – То що, як квартира твоя, то я прав не маю тут?

 – Розумій, як хочеш. Я важко працював все життя, аби це все мати. Ти й дня не гарувала, того й не маєш права вирішувати, хто тут житиме.

 – Так наш шлюб довго не протягне.

Вона страшенно образилась. Та я поступатись не збираюсь. І не буду ще й утримувати нахабних родичів Насті. Теж мені вигадали. А завтра ще хтось припхається? Теща чи Леся хлопця приведе?

Як гадаєте, правильно я вчинив чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector