Якщо людина любить котів, значить, вона психологічно здорова

Деякі люди просто на дух не переносять котів. Психологи радять ретельно проаналізувати своє життя та спробувати щось у ньому змінити. Статистика стверджує, що все-таки більшість людей ставляться позитивно до чотирилапих друзів, вони не проганяють тварин та не зляться, коли перебувають поруч з ними. 

На думку деяких експертів, у котів є досить багато призначень – вони не тільки повинні ловити щурів та мишей, а й допомагати відновлювати біополе людини. Вчені вияснили, що коти володіють феноменальною біоенергетичною системою, яка легко резонує з біополем людини, яка знаходиться поруч з чотирилапим. Кішка також може визначати енергетику будинку, в якому вона проживає. Прослідкуйте за своїми вихованцями: якщо енергетика позитивна, то кішка буде завжди добре їсти, спати та ретельно митися, а при постійних скандалах та сварках, кішка буде голосно кричати, а інколи й псувати ваші речі.

Якщо хтось накричить на дитину або ж образить, то кішка обов’язково підійде до неї і почне ніжно тертися, таким чином вона намагається відновити душевну рівновагу. До речі, кішки вміють з точністю визначати хто правий у сварці, а хто ні. Перш за все вони будуть дбати про ту людину, яка займає правильну позицію!

Пошепки

Статистика розповідає нам, що приблизно 90% людей, які страждають від алкогольної залежності не сильно люблять котів, не складаються відносини з чотирилапими і у людей, які пережили фізичне або психологічне насильство. Також кішок не сприймають егоїсти та люди, які вважають себе недооціненими. Кішки здатні відчувати справжню суть людини, саме тому деякі з них викликають у тварин відторгнення.

Якщо ви справді не любите котів, то проаналізуйте ретельно свою поведінку та внутрішній світ, можливо там ви знайдете відповідь!

А ви любите котів?

 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector