Якщо людина постійно провокує конфлікти та намагається вас образити – не реагуйте. Можливо, їй просто не вистачає інтелекту

Багато хто вважає, що добрі люди – занадто наївні та недостатньо розумні. Дехто навіть намагається пояснювати такий характер поганою освітою чи невмінням розуміти світ.

Але Річард Девідсон, відомий нейробіолог і професор психології, стверджує: такі думки треба якомога швидше викинути з голови! 

Річ у тім, що тільки дуже розумні люди можуть бути по-справжньому добрими до інших. Адже основа здорового мозку – добро. 

Звісно, у звичайному житті проявів доброти ми можемо навіть не помічати. Згадайте своїх друзів: скоріш за все, вони досить розумні та ерудовані. А якщо ви ще й підтримуєте з ними дружбу – їм точно не позичати доброти. Вони готові вас рятувати, готові ділитися останнім та бути поруч навіть у найбільш складні моменти.

Якщо цих фактів замало, то зверніть уваги на дослідження канадських вчених. Виявляється, що більш агресивними та схильними до різних недопустимих, образливих висловлювань є люди з низьким показником IQ. Та і справді: навряд людина з високим інтелектом буде викрикувати на вулиці непристойні слова чи намагатися влаштувати конфлікт.

Пошепки

Розумні люди не схильні вступати у суперечки ще й через гнучкість власних знань та поглядів. Вони готові усвідомлювати, що кожен може мати власну думку та своє бачення світу. Саме тому їх важко вивести на негативні емоції якимись словами чи припущеннями. Навіть якщо ж ви скажете щось зовсім неприпустиме – слухач із достатнім рівнем розумового розвитку залишиться терпимим та доброзичливим.

Люди з високим рівним інтелекту дивляться на світ під різними кутами. Вони готові відкривати для себе нове і відкриваються для всього світу.

Якщо ж себе ви розумною людиною ніколи не вважали – задумайтесь. Це може бути серйозною помилкою. Запитайте у свого оточення, чи вважають вони вас доброю, позитивною людиною. Якщо ви отримаєте схвальну відповідь – можете переглянути ставлення до свого рівня інтелекту.

Ви такі ж добрі, як і розумні. І розумні так само, як і добрі. Ці два поняття тісно взаємопов’язані і так буде завжди. Бо тільки розумна особистість може випромінювати й дарувати добро.

А ви вірите в таку теорію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector