Якщо немає можливості підняти дітей та забезпечити їм якісне і хороше життя, то навіщо народжувати стільки?

Декілька днів тому я зустріла свою знайому — Людмилу. Ми колись з нею працювали на одній роботі, потім вона пішла в декрет, потім і я завагітніла, і теж взяла декрет відпустку. У Люди зараз вже є двоє дітей.

Вже після декрету я вирішила знайти собі нову роботу, а Людмила повернулася на колишнє місце праці.

Цього разу ми зустрілися погуляти з дітьми в парку. Людмила чомусь була дуже сумна. Я вирішила запитатися, що у неї трапилося. Ось вона мені вирішила розповісти:

– Я посварилася з матусями зі школи. В них є шкільний чат, де обговорюють важливі питання. А нещодавно голова батьківського комітету Олена створила ще один чат. Там були всі ті ж самі матусі, крім однієї. В цьому чаті, Олена написала, що одна матуся чекає на п’яту дитину.

Мовляв, давайте всі гуртом допоможемо. У цієї матусі дуже скрутне становище. Чоловік цієї Аліни не має постійної роботи, шукає лише якісь підробітки. Деякі матусі одразу перекинули гроші, а я відмовилася здавати гроші. Мій чоловік важко працює, я теж, у нас двоє дітей підростає. Зайвих грошей у нас точно немає. Чому я повинна давати гроші чужим дітям? Навіщо стільки народжувати, якщо розумієш, що всіх не прогодуєш?

Ох, що почалося в цій групі. Вони всі почали мені виписувати, що я егоїстична і думаю лише про себе. Хоча деякі були на моєму боці, але писали мені це в особисті повідомлення. Ніхто відкрито не хотів розпочинати сваритися. Я вважаю, що я права. А ти як думаєш?

Пошепки

Я подумала трохи і сказала:

– Ти, звичайно ж, права.

Так, з одного боку мені шкода цю жінку, в неї зараз важка життєва ситуація, потрібно купувати продукти, щоб нагодувати дітей, одягнути їх…

Але з іншого боку: Люда живе від зарплати до зарплати, вона немає грошей, щоб займатися благодійністю.

І взагалі, чому дорослі люди не думають головою? Якщо ти бачиш, що не маєш можливості підняти цих дітей та забезпечити їм якісне і хороше життя, то навіщо народжувати стільки? Що тобі це дає? А потім ходять і випрошують гроші…

Чому інші мають через це страждати і допомагати? Це виключно добровільна справа, нікого не потрібно примушувати. Люда права, а її ще ображати сміють.

А що ви скажете з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector