– Якщо побачу біля тебе якогось мужика – голову відкручу! Зрозуміла?! І помаду оцю вульгарну зітри – заміжній жінці таке не до лиця!

⁃ Де ти знову була? З чоловіками якимись лазила? – кричав на Іру її чоловік.  

⁃ З якими чоловіками? Ти що, зовсім уже? На роботі я була! – відповіла йому Іра. – Піди до психолога, ти вже дістав мене своїми ревнощами.

Так Іра з Максимом жили вже понад рік. Раніше все у них було добре, одружились вони через велике кохання, а потім щось пішло не так. Тепер Ірі не можна було ходити в кафе, затримуватись на роботі, відверто одягатись і мати подруг. Максим вважав, що все це підштовхує її до зради. Жінка дуже свого чоловіка любила, тому вважала такі ревнощі ознакою серйозних почуттів.

Навіть коли Максим ударив її за те, що вона допомогла дідусеві дорогу перейти — Іра закрила очі на можливі проблеми.

У це відрядження він її теж відпускати не хотів, але робота є робота, грошей зайвих не буває.

Конференція закінчилась швидше, ніж очікувала Іра, бо декілька доповідачів приїхати не змогли. Замість того, щоб погуляти новим містом, жінка вирішила приїхати додому раніше і зробити коханому сюрприз. Купила шампанське, сіла на диван, одягла гарну білизну і стала чекати його з роботи.

Стукіт ключів, швидкі кроки… І жіночий голос. Іра думала, що то їй може здалось. Але всі сумніви розвіялись, коли коханці були такі захоплені своєю справою, що й не побачили, що почали одяг скидати на хазяйку будинку…

Пошепки

⁃ Ой, це що! – крикнула коханка, коли сіла на Іру. 

⁃ Не що, а хто, — відповіла Іра, відпихаючи від себе оголену незнайомку. Вона встала, накинула на себе пальто і глянула на чоловіка.

⁃ То це я з чоловіками постійно лажу? Зрозуміло, дякую.

⁃ А ти сама винна, чого це ти приїхала раніше? – кричав Максим.

Але Іра того вже не чула. Вона вже шукала документи, щоб зранку подати на розлучення і сходити нарешті в бар.

Як думаєте, завжди чоловіки ревнощами прикривають свої зради?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector