Якщо шлюб тріщить по швах, необхідно поставити 1 питання чоловікові або дружині

Коли помічаю, що чоловік налаштований розлучатися, ставлю йому всього 1 питання.

Закохатися в людину дуже просто, набагато складніше — зберегти міцні довірчі відносини протягом багатьох років шлюбу.

Сьогодні ми хочемо поділитися притчею щасливого в шлюбі чоловіка, який був готовий перервати відносини з дружиною. На щастя, якщо тобі дорога людина, шляхи вирішення навіть найскладнішої проблеми знайдуться неодмінно.

«Нещодавно моя дочка сказала: «У дитинстві я боялася, що через постійні розбіжності ви з мамою розійдеться. Я дуже рада, що ви все-таки порозумілися і до сих пір разом «.

Я озираюся назад і до сих пір не можу зрозуміти, як ми примудрилися одружитися: наші характери просто непорівнянні. Роки шлюбу позначалися на нашому взаєморозумінні не кращим чином, навіть достатня кількість грошей не приносила належного задоволення, навпаки.

Коли я відправився в турне на підтримку своєї книги, це здавалося щастям. Я міг нарешті видихнути спокійно. До цього ми не раз обговорювали розлучення. Звичайно, ми спілкувалися по телефону, але кожна розмова закінчувалася однаково і залишала неприємний осад».

«У розпачі я звернувся до Бога. Не знаю, чи була це молитва, скоріше ні. Я стояв у ванній і кричав що є сил Богу. Я був впевнений, що шлюб — величезна помилка і я так більше не можу жити. Я не розумів, чому не можу порозумітися зі своєю дружиною. Адже колись я зробив їй пропозицію і збирався розділити з нею залишок своїх днів. Вона хороша людина, і я теж не такий уже й поганий. Так чому нічого не виходить? Чому дружина не хоче змінюватися?»

«Виснажений, я опустився без сил на підлогу. Мене осінило … Я можу змінити тільки себе це я і зроблю. Тоді я став просити у Бога сил, щоб змінитися заради коханої. Я правда її люблю. У ніч, коли я повернувся додому, дружина була відстороненою, навіть не глянула на мене. Я зрозумів, що потрібно робити».

«Вранці я запитав дружину: » Як мені зробити твій день кращим?» Вона сердито відповіла: «Ніяк. «Я поставив питання ще два рази, і тоді дружина відповіла цинічно: «Хочеш зробити щось? Вимий кухню». Напевно вона хотіла мені насолити, але я просто мовчки зробив те, про що вона попросила.

На наступний день я запитав те ж саме, відповідь була: «Прибери в гаражі». Дружина знала, що у мене в той день було багато роботи, і намагалася насолити. Замість того, щоб обурюватися і сваритися, я просто погодився з нею і виконав прохання».

«Так тривало два тижні, дружина не витримала і запитала, навіщо мені це потрібно. Я відповів, що люблю її і зроблю все, що в моїх силах. На наступний день трапилося диво. Коли я поставив звичне питання, дружина попросила мене провести з нею весь день».

«Ми почали менше сваритися і більше піклуватися один про одного, дружина почала цікавитися, що вона може для мене зробити. Лід розтанув, ми почали розмовляти відверто, вирішили одним махом всі проблеми і думали лише про те, як зробити день один одного кращим.

«Ми одружені вже 30 років. Як письменник, я з упевненістю можу сказати: щоб жити довго і щасливо, потрібно докласти багато зусиль. Любов — це не просто потяг, це щира турбота про партнера, повага, відданість, величезна праця по обидва боки».

Це не єдина зворушлива історія, яка вчить нас дорожити стосунками і з розумінням ставитися до інших людей. Якщо ви зіткнулися з розбіжностями, запитаєте один одного: «Як я можу зробити твій день кращим?»- і він стане кращим для вас обох.

Як ви зберігаєте теплі стосунки у тривалому шлюбі?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: