Якщо цей чоловік твоя доля, тобі не доведеться бігати за ним – він сам буде поруч

Ти повинна пам’ятати, що у стосунках мають бути взаємні почуття. Якщо ти потрібна чоловіку, то він ніколи не змусить тебе принижуватися та бігати за ним.

1. Якщо він дозволяє тобі піти, це його втрата.

Ти завчасно зможеш себе вберегти від непотрібних скандалів, істерик та стресу. Не потрібно змушувати людину залишатися поруч з тобою. Якщо він весь час спокійно дозволяє собі пропадати або ж віддалятися від тебе, значить це повинно слугувати для тебе дзвіночком, що пора завершувати стосунки і рухатися у своєму напрямку. Бережи свою любов для того, хто буде її цінувати.

2. Ти вище того, щоб бігати за чоловіком.

Не можна говорити про те, що бувають ідеальні стосунки. Але коли мова йде про почуття — це не повинно бути складно або ж приносити біль та дискомфорт. Ти не повинна змінюватися, жертвувати своїми принципами або ставати «зручною», тільки для того, щоб комусь сподобатися та добитися взаємної уваги.

3. За справжніми чоловіками не потрібно бігати.

Справжній чоловік точно не захоче, щоб ти потикала йому та завжди намагалася задовільнити його его. Чоловік, який себе поважає, хоче бачити з собою повноцінну та сформовану жінку, він не захоче з нею бавитися в різноманітні ігри або ж віддалятися. Такі маніпуляції його не цікавлять.

4. У долі свої плани.

Доля та життя завжди розставить все на свої місця. Ти нікого не заставиш бути з тобою поруч. Навіщо намагатися зі всіх сил триматися за те, що продовжує тікати від тебе?

5. Ти заслуговуєш чоловіка, який сам буде боротися за тебе.

Ти повинна поважати себе та розуміти, що гідна того, щоб тебе любили та цінували. Ти не повинна приймати нічого менше. Якщо ти щоразу відчуваєш, що ти віддаєш багато, а взамін так і нічого не отримуєш, тоді зупинися. Тобі потрібно ретельно все обдумати. Чи потрібна тобі людина, від якої немає жодної віддачі?

6. Якщо ти справді подобаєшся чоловікові, нічого не завадить йому показати це.

Чоловіки ніколи не будуть приховувати від своєї другої половинки справжні почуття, якщо вони у них є. Вони будуть всіма можливими способами доказувати та показувати тобі, що ти для них в пріорітеті, бо будуть боятися, що можуть тебе втратити. Якщо ж у вас нічого не змінюється у відносинах і тільки з твоєї сторони йде розмова про почуття, скоріш за все це означає, що партнер не зацікавлений в тобі.

7. Тобі краще буде прийняти гірку правду.

Звичайно, що з першого разу це важко усвідомити та побачити. Але потрібно розуміти, якщо ти продовжуєш бігати за своїм партнером, значить він банально від тебе постійно тікає. Поважай та цінуй себе. Відпускайте його без докорів сумління, нехай біжить.

А ви погоджуєтеся з написаним?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: