Якщо ти вирішуєш, що головне в житті – ситий чоловік і щасливі діти, то немає чого потім і жалітися на свій вигляд! Пам’ятай: на першому місці в себе маєш бути тільки ти!

Дивлюсь я оце на сусідок своїх, на подруг… Одна в 50 виглядає на всі 70, а інша – ледь до 35 дотягує! Але ж всі одного віку! Я раніше думала, що то все або генетика, або екологія якось на нас впливає… 

Та чого себе дурити? Ми самі вирішуємо, на скільки будемо виглядати! І тільки від нас, дівчата, залежить, яка старість ми зустрінемо через пару років. 

1. Пріоритети

От якщо ти сама для себе вирішуєш, що головне в житті – ситий чоловік і щасливі діти, то немає чого потім і жалітися на свій вигляд. Як би нам не хотілося, але абсолютно скрізь встигати просто нереально! І поки ти смажиш котлетки для сім’ї, твої нові туфлі припадають пилом у шафі. І добре, якщо ти вловлюєш якийсь там дзен, якийсь баланс. Але ж як рідко таке буває! Стати хорошою мамою, зразковою жінкою – усе дуже добре і правильно, але ж не треба губити у цьому всьому себе! Нехай домашній побут не дає забувати головного: жінка завжди у себе в пріоритеті. 

2. Темп життя

Нам здається, що молодь зараз нічого не робить, нічим не цікавиться… Але ви колись бачили, як живуть молоді дівчата? Язик на спину закинула і погнала: робота, діти, чоловік, саморозвиток, побут, свій бізнес і ще купа всякого різного. І комусь може здаватися, що це приклад ідеальної сучасної жінки. Але ні! Такий стиль життя закінчується стресом, ранньою сивиною і постійною втомою. А потім, уже по накатаній, починаються проблеми: там схудла, там набрала, там волосся лізти почало, а там уже треба йти до психолога… Така жінка стає нещасною. А чи може нещасна жінка виглядати молодо? Ні! Тому не біжіть поперед батька в пекло, не спішіть жити. Рухайтесь в тому ритмі, який не збиває вас з ніг. І буде вам щастя!

Пошепки

3. Гардероб

Отут можете хоч камінням мене закидати, але я ніколи не зрозумію, чого жінкам стає все одно на свій одяг! Ну хіба ж не приємніше одягти якусь модну річ замість халата, що дістався ще від бабці у спадок? Якщо хтось каже, що вам “за віком не положено” одягати щось те, що вам подобається – відправляйте його під три чорти! Не вік диктує вам, що одягати, а ваш внутрішній стан. Любіть себе і ззовні, і всередині!

4. Здоров’я

Як би сумно не було це визнавати, але більшість із нас чхати хотіла на здоров’я. Випав зуб? Ну і чорт з ним, вставиться золотий. Виліз варикоз? Ну і добре, в матері теж такий був. П’яти болять так, що плакати хочеться? Нічого, скільки ще того життя. І отаке всяке з віком трапляється все частіше! І спочатку ми на це очі закриваємо, а тоді дивимося в дзеркало і не впізнаємо себе. Але ж дбати про своє тіло – то чи не найбільший прояв любові до себе!

Я не хоч комусь щось доводити, бо кожен живе так, як йому хочеться. Я тільки хочу нагадати усім, що старість прийде до всіх без винятку. І нічого страшного в цьому немає, не треба боятися свого віку. Просто треба бути щасливою жінкою, яка любить себе у будь-якому амплуа!

А ви згодні з такими порадами? Що можете додати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector