Якщо у вас є приховані фобії, цей тест точно їх визначить. Що ви побачили першим на зображенні?

У кожної людини є свої фобії. Дехто боїться води, хтось змій або самотності. Страхи є різними, та далеко не про всі ми знаємо. За допомогою цього тесту ви зможете знайти той страх, який вселяє у вас паніку та заважає жити.

Просто подивіться на картинку. Що ви побачили першим?

Ніж

У вас найбільший страх – це захворіти. Тільки ви помічаєте ослабленість, швидку втому – одразу впадаєте у жах. Ви готові скупити всі ліки в аптеці, витративши всі свої збереження.

Не варто жити боячись можливих хвороб, адже паніка впливає на організм ще гірше за шкідливі бактерії. Постарайтеся максимально розслабитися та жити легше.

Гусениця

Ви боїтеся потойбічних сил, привидів. Цей страх розвинувся тоді, коли вас батьки залякували історіями, аби ви були слухняними. Є безліч людей, які у дитинстві також бояться привидів, та з часом у них це проходить, а вам складно з цим впоратися.

Ви з тих, хто приховується у темноті під ковдру, та у вас завмирає серце при найменшому шелесті.

Пошепки

Метелик

Ви боїтеся зради та обману. Вам важко довіритися людям та розпочати стосунки, ви не можете розслабитися та насолоджуватися моментом.

Приховувати свою невпевненість вам вдається, проте страх зради вас переслідує. Легко піддаєтеся депресії на одинці.

Просто необхідно подивитися у очі страхам! Згадайте тих, хто зробив вам боляче і відпустіть їх із вашого серця.

Яблуко

Найбільше ви боїтеся смерті. Тільки ви збираєтеся подорожувати, чи просто їдете у метро – перед очима одразу повстає картинка із фільму жахів про смерть та фатальні нещасні випадки. Та переживаєте ви не тільки за себе, а ще й  боїтеся втратити рідних людей.

Вам важко змиритися із втратою, постійно згадуєте. Це забирає ваші життєві сили, тому буде легше, якщо проводити ранкові медитації та контролювати свої емоції та думки.

А чого ви боїтеся найбільше? Які страхи у вас з дитинства?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector