Ви найрідкісніший тип особистості в світі, якщо у вас 4 або більше з цих 10 рис характеру

Ви найрідкісніший тип особистості в світі, якщо у вас 4 або більше з цих 10 рис характеру. 

Чи знаєте ви, що існує абсолютно унікальний тип особистості під назвою INFJ? Швейцарський психіатр і педагог Карл Густав Юнг вважав таких людей особливими і видатними. У чому секрет INFJ, і чи впізнаєте ви себе в цьому описі? Розбираємося разом.

INFJ — це абревіатура, яка визначає 4 основних особливості характеру людини: introversion (інтроверсія), intuition (інтуїція), feeling (здатність відчувати), judging (співчуття). У повсякденному житті люди-INFJ володіють такими рисами:

  1. Не розпилюють свої емоції на дрібниці і живуть в режимі «енергозбереження». Такі люди чітко розставляють пріоритети і окреслюють межі дозволеного. Вони знають ціну свого часу і вміють концентруватися тільки на важливому. А ще — власникам психотипу INFJ легше впоратися з життєвими падіннями. Вони впевнені: навіть після найтемнішої ночі обов’язково настає світанок.
  2. Працюють в поті чола, не шукають легких шляхів, щоб досягти бажаного. Те, що повинно бути виконано сьогодні, такі особистості ніколи не відкладають на завтра. Відпочивати теж важливо, але INFJ живуть за принципом: зробив діло — гуляй сміло.
  3. Багато в чому довіряють своїй інтуїції. Коли справи не йдуть, і все валиться з рук, вони не метушаться, а зупиняються, щоб прийняти рішення. Практично завжди чаша терезів схиляється до варіанту, який підказує внутрішній голос. І найчастіше проблема вирішується на краще.
  4. Не шукають занадто великих компаній. Близьких друзів може бути не багато, зате всі вони — надійні соратники, з якими не страшно йти в розвідку. І цього цілком достатньо, щоб не відчувати себе самотніми по життю.
  5. Пропускають емоції навколишніх людей через себе. Вони дійсно здатні до емпатії: завжди вислухають і розділять біду. Однак таке щире співчуття дається нелегко і вимагає занадто великих моральних затрат. Тому людям-INFJ обов’язково потрібно побути на самоті або з кращим другом, щоб відновити свій емоційний фон.
  6. Бачать інших людей наскрізь. Загострена інтуїція і здатність співпереживати допомагають краще розуміти психологію навколишніх і тонко вловлювати грань між правдою і майстерно прихованою брехнею.
  7. Мислять непересічно. Серед представників цього типу особистості дуже багато талановитих творців: поетів, журналістів, дизайнерів, фотографів, художників. Вони бачать світ у всій його багатогранності, горять креативними ідеями і вміють втілити їх в життя.
  8. INFJ — природжені лідери. Попри те, що таким людям не потрібна слава і влада, в екстремальних ситуаціях вони відмінно справляються з роллю головного: надихають і ведуть за собою.
  9. Люблять записувати свої думки. Вони вірять, що на папері ідея перетворюється в щось більше. Очевидно, тому серед людей цього типажу також багато письменників. Весь вільний час вони проводять наодинці зі своїми думками, формують ідеї, записують їх і зрештою — діляться зі світом.
  10. Не вважають проблеми приводом для паніки, навпаки — гідно зустрічають удари долі і шукають найоптимальніше рішення.

Отже, якщо 4 або більше описаних вище рис характеру збіглися з вашим типом поведінки, вітаємо! Саме вас сміливо можна назвати рідкісним представником INFJ.

Ви впізнали себе в цих описах? 

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: