Якщо у жінки є ці 15 звичок, одружуйся з нею

Знайти хорошого чоловіка або жінку дуже складно. Під цією характеристикою людина має на увазі правильних і потрібних їй людей, які володіють хорошими звичками, знають що і коли потрібно сказати або зробити. Якщо ви чоловік і у вашому житті є така жінка — вам дуже пощастило.

Щоб вам було легше відрізнити ідеальну жінку від звичайної, ми підготували цю невелику статтю, де розповімо про 15 характеристик, які допоможуть знайти і розпізнати саме її.

1. Ініціатива

Це може бути перше побачення, дзвінок або повідомлення, ви помітите, що все це почала вона. Не варто очікувати, що вона все робитиме за вас, так як в відносини повинні вкладатися двоє людей. Але якщо вона не відноситься до тих жінок, які впевнені, що чоловік повинен бути ініціатором всього, якщо не боїться почати першою — хапайте її і не відпускайте.

Така жінка знає, що вона повинна боротися за свою мету, адже ніщо не прийде просто так. Варто цінувати такий підхід до життя, так як він відрізняє її від інших жінок.

2. Турбота

Дуже важлива її турбота. Якщо бачите, що вона не так сильно переживає за вас, як ви за неї — навряд чи щось вийде. Тому якщо ви помітили таку поведінку ще до того, як зробили перший крок, варто придивитися до цієї жінки. Якщо ви зустрічаєтеся з дівчиною і вона завжди про вас піклується — ви щасливчик.

3. Повага

Ідеальна жінка вас поважає. Не варто хвалитися цим. Така поведінка означає лише те, що вона дійсно вас любить. Така жінка не буде на людях влаштовувати сцени з криками — вона занадто поважає вас обох. Це обов’язковий аспект справжніх відносин.

4. Своє життя

Якщо ви розумієте, що все її життя не крутиться навколо того, щоб тільки знайти хорошого хлопця, то це самодостатня жінка. У неї є сім’я, друзі, робота і свої цілі. Вона самостійна і в жодному разі не хоче від вас залежати. Жінка, для якої всім світом є тільки ви — не найкращий варіант. Така дівчина боїться вас втратити, так як крім вас в її житті нічого немає.

5. Вміє розбиратися з проблемами

У кожного з нас є безліч різних проблем. Маленькі чи великі, їх в будь-якому випадку потрібно вирішувати. Якщо ця жінка встигає впоратися з усім цим, правильно розставляє пріоритети і показує, що у неї є місце і для вас — беріть і не думайте. Таким чином вона показує, що ти не повинен вирішувати її проблеми, вона сама з цим впорається.

6. Ти їй подобаєшся таким, який ти є

Таку жінку не цікавлять твої гроші. Вона вміє заробляти і сама будує своє життя. Вона показує, що вона зріла і ти їй потрібен тільки через те, що вона тебе любить. Навіть якщо вона ще не працює, її думки розкажуть тобі, що у цієї жінки є великі цілі і вона знає як їх досягти.

7. Знає як поводити себе в спальні

Тут працює та ж схема, що з грошима і проблемами. Вона не хоче, щоб ти самостійно робив всю роботу. Вона зробить ваше сексуальне життя набагато кращим і привабливішим.

8. Вона цінує вас

Вона повинна вас цінувати. Така жінка покаже вам, що ваші бажання і цілі дуже важливі для неї і вона готова всіляко вас підтримати. Вона завжди мислить позитивно і не ниє. Буває і таке, що жінка дуже самостійна і фінансово стабільна, але приносить у ваше життя тільки негатив. Повірте, такого вам не потрібно.

9. Вона пишається вами

Це добре, якщо вона часто розповідає про тебе своїм друзям і близьким. Це означає, що вона пишається тим, що у неї такий хлопець. Варто це цінувати, так як вона зацікавлена ​​тобою.

10. Вона слухає тебе

Дуже часто в кінці робочого дня, коли пара зустрічається, то кожен намагається розповісти про все, що накопичилося. Але якщо вона готова відкласти свої проблеми і історії, щоб вислухати вас і допомогти з вирішенням — це гідна жінка. Вона занадто вас поважає, щоб перебивати і вантажити своїми проблемами.

11. Позитив

Вона все намагається завершити на позитивній ноті. Вона завжди добре ставиться до людей, навіть якщо вони не дуже їй подобаються. Звичайно, вона не буде дружелюбна з людьми, які вчинили з нею погано, але вона не буде про них розмовляти. А це багато що говорить про людину.

12. Вона не обговорює тебе

Багато жінок люблять обговорити чоловіків з подругами, або жартувати над ними на людях. Ваша жінка не буде цього робити, адже це просто негідно. Вона зберігає всі ваші секрети, адже поважає вашу довіру. Вона ніколи не розповість про ваші погані звички, або проколи. Це тільки ваша справа.

13. Дає тобі особистий простір

Вона не типова дівчина, яка весь час захоче бути поруч з тобою. Вона вміє правильно розподіляти себе між тобою, друзями і сім’єю. Те ж вона надає і тобі.

14. Вона довіряє тобі

Вона не влаштує істерики, якщо ти зробиш щось не так як вона очікувала. Вона постарається побачити ситуацію з боку і якщо чогось не зрозуміє, то спокійно поставить тобі питання. Вона довіряє тобі і знає, що ти завжди впораєшся з ситуацією.

15. Сміх

Так, в житті вона може бути дуже організованою та дисциплінованою, але коли вона з вами — можна повеселитися. Вона знає як зробити розмову смішною і легкою. Як вас розсмішити. Це дуже важливо, щоб відносини не були тягарем.  

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: