Якщо вам уже за 40 – не йдіть до лікаря! Ідіть у відпустку або на пенсію. Повірте, толку від того буде більше

Мені вже трохи за 50 і недавно пішов я в лікарню. Щось і голова почала боліти останнім часом, і спину тягне… Прямо не всидиш на тій роботі. Думав, може чи таблетки випишуть якісь, чи на масаж відправлять. А мені лікар сказав, що треба вже йти або у відпустку, або на пенсію! 

Мовляв, десь там якесь дослідження провели, що людям після 40 працювати треба в кілька разів менше, ніж молодим.

А все тому, що ми старіємо. Мені хоч і не хочеться це визнавать, але вже сила в мене не та, що у двадцять років. Уже мені хочеться увечері більше повалятися, а зранку ще кілька годин доспати. Руки мої ослабли, спина геть зносилася… Та і пам’ять дірява стала.

Зайшов я в інтернеті почитати про це. Виявляється, у Мельбурні вчені провели дослідження. Більше ніж шість тисяч чоловік, яким уже сорок з хвостиком, працювали більше 55 годин на тиждень. А потім їм дали пройти легенький тест.

І знаєте що? Вони почали в кілька разів повільніше читати, рахувати і взагалі думати. Бо через великі навантаження їхній мозок став гальмувати. Він втомився працювати в такому темпі. Саме тому треба з віком зменшувати кількість робочих днів для людей. Бажано до трьох на тиждень.

Пошепки

Або ж треба хоча б зменшити кількість робочих годин на день. Бо коли тобі вже за 40, твій мозок теж не молодий. Йому важко. А коли погано голові – погано всьому тілу.

Знаєте, так я про все це задумався… Ми ж до самої смерті спину собі гнемо, аби ті копійки заробити. Он куди не глянь, скрізь пенсіонери на якихось підробітках. З цим пора вже зав’язувати! Нехай наша влада трохи думає про нас і дає нам можливість жити. 

Бо на старості треба вже про спокій думати, про сім’ю, про друзів. А не гнатися за роботою, щоб купити собі хлібину та молока. Тоді і здоров’я в порядку буде, і голова на місці.

Ви підтримуєте таку ідею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector