Практично всі жінки, яким за 50, роблять ці дурниці ледь не щодня!

Люди кожного дня витрачають свій дорогоцінний час на ті речі, які насправді неважливі. Якщо вам перевалило за 50-ть, то припиніть робити наступне:

1. Купувати речі “на всякий випадок”. Швидше за все ви так і не дочекаєтеся потрібного моменту, аби застосувати їх, а накопичений мотлох буде лише кочувати з одного кутка будинку в інший. 

2. Зважати на думку оточуючих. Навіть до порад подруг не завжди варто прислухатися. Потрібно мати власну голову на плечах і слухати свій внутрішній голос. 

3. Яскравий мейкап. Зазвичай тонна косметики лише додає віку, а непрофесійно виконаний макіяж підкреслює недоліки шкіри й обличчя. Краще зробити легкий мейк, який буде виглядати дорого й елегантно. 

4. Шкодувати про упущені шанси або зроблені помилки. Минуле неможливо змінити, тому немає сенсу терзати себе через хибні рішення. Краще сфокусуйтеся на теперішньому, яке безпосередньо впливає на ваше майбутнє. 

Пошепки

5. Відмовлятися від чогось через вік. Не дозволяйте різноманітним стереотипам, страхам й невпевненості у власних силах стати на заваді здійсненню ваших бажань. Ніколи не пізно здобувати нові вміння та шукати заняття до душі. 

6. Ображатися на своїх рідних. Люди часто зляться на своїх близьких і навіть перестають з ними розмовляти, щоб продемонструвати рівень свого обурення. Але який у цьому сенс? Адже ви власноруч позбавляєте себе можливості спілкуватися зі своїми найближчими й найріднішими. 

7. Не оновлювати свій гардероб. Жінки часто намагаються економити, тому відмовляють собі у всьому. Навіщо купувати новий одяг, якщо старий ще не зносився? Однак речі стають немодними, натомість навіть мінімальний шопінг дарує низку позитивних емоцій. Хіба ви не заслуговуєте бути стильною та щасливою?

8. Витрачати на близьких більше часу, ніж на себе. Усе життя жінки дбають про оточуючих, нехтуючи власними бажаннями. Однак у зрілому віці пора відпустити дітей в самостійне плавання і дати спокій чоловікові, у якого теж є дві руки та дві ноги. Поставте себе на перше місце. 

На мою думку, ці звички згубно впливають на жінок. Після п’ятдесяти час біжить ще швидше, тому нехтувати собою ніколи. Насолоджуйтеся життям, дбайте про себе і робіть те, що приносить вам істинне задоволення. 

Чи присутні ці шкідливі звички у вашому житті? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector