– Якщо ваша тітка переступить поріг моєї квартири – бачить Бог, прожену її віником аж до вокзалу!

У січні 2022 року ми взяли трикімнатну квартиру в іпотеку, ще й у доларах. А потім почалася війна і ми загрузнули у боргах. Ніхто ж таке передбачити не міг! 

Нам довелося продати машину чоловіка, закласти моє золото у ломбард. Навіть переїхали з орендованої квартири до моїх батьків у село, бо боялися залишатися в місті. 

На щастя, ні мене, ні Дмитра з роботи не звільнили та ми мали стабільний дохід. Плюс, на продукти не витрачали, нам все готувала мама. Було і молоко домашнє, сир, сметанка, яєчка, м’ясо. 

З села до міста не була велика відстань, десь 20 хвилин автобусом. Так ми каталися туди-сюди аж до вересня. Благо, батьки позичили нам пару тисяч доларів на ремонт, який ми почали робити влітку. Зранку їхали на роботу, а потім йшла на квартиру і так аж до комендантської. Тато нам допоміг, сам зробив з дерева шафу, стіл та крісла. 

Словом, ми вилізли з кредитів, повернули всі борги. Однак, нам у цьому допомогли тільки мої батьки. Свекруха, Ольга Миронівна, під час війни гарно розбагатіла. Здавала свою квартиру біженцям за хорошу суму, крім цього, ще й мала магазин з продуктами. Звісно, цінники там також підскочили. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

От кому горе, а кому грошей на війні заробити. Чисто депутатські замашки у свекрухи, точно! 

Хоча ми на пряму зверталися до неї за допомогою:

– Ну, дітки, зараз такі важкі часи. Але вам Бог допоможе.

– Так ви могли б нам 5 тисяч доларів позичити? Треба за квартиру оплату внести.

– Та звідки у мене такі гроші? Думаєте, я тут в магазині їх лопатою згрібаю? 

Ну, в принципі, тоді свекруха не збрехала – магазин приносив їй чималий прибуток. Цього літа поїхала в Болгарію на відпочинок, зробила гарний ремонт у квартирі. 

Однак, щоразу, як вона приходила, то дуже контролювала нашу квартиру:

– Господи, ну хто вам так плитку криво поставив? А це що таке? Не диван, а якась тверда дошка.

– Головне, що нам подобається. Добрий та тямущий майстер попався.

– Та звісно, здер з вас гроші, роботу тяп-ляп зробив, а ти ще тішишся. 

Пошепки

Я категорично не люблю таких людей, які постійно щось критикують. Тому натякнула чоловікові, що його мама не дуже бажаний гість у нашому домі. На щастя, Дімка мене добре зрозумів. 

Але свекруха якась у мене тугодоходяща. З першого разу не зрозуміла, що їй тут не раді. 

Так от, я знаю, що у пані Ольги є рідна сестра, тітка Тамара. Вона сама працює в Італії роками, там вийшла заміж за італійця та живе, як справжня сеньйора. 

І на свята тітка хоче приїхати зі своїм чоловіком в Україну, зустріти Різдво у родинному колі. Однак, крім тітки, приїдуть ще з Києва інші родичі. Тому свекруха вигадала, що саме тітка Тома має залишитися у нашій квартирі. 

– Вам що, важко? Гості побудуть 10 днів та поїдуть геть.

– Вибачте, але наша квартира не готель 5-зірковий. Може, хай вони у вас поживуть.

– У мене нема місця, приїде Толік з дітьми та жінкою.

– Ну а в нас також нема. І взагалі, ви у мене дозволу запитали?

– А ти до мене свою ротяку не відкривай. Дивися, яка фіфа гонорова, де твоє виховання?

– Там, де і ваша совість. Повірте, якщо ваша сестра Тома хоча б переступить поріг – викину всі валізи до бісової матері. 

Такі погрози вже точно подіяли на свекруху. Однак, дуже образилася на мене та Дмитра. Нарікає, які ми погані діти, не хочемо родичку в гостях прийняти.

Але чому вона про нас згадала тільки тоді, коли їй самій знадобилася допомога? Шановна, ну де ти була, коли ми по вуха у боргах загрузли? Та якби не мої батьки, то ми б точно продавали цю квартиру і залишилися з голим місцем. 

Мені ні каплі не соромно за таке перед свекрухою. Хай говорить родичці, яка в неї паскудна невістка, аби хтось її пожалів. На Різдво ми і так поїдемо до моїх батьків. Вони нам завжди раді.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector