Якщо ви думаєте, що світ жахливий, тоді ці 30 фото спеціально для вас

У всіх бувають дні, коли світ здається жорстоким і несправедливим. Немов він йде проти нас. Але світ не йде проти, він йде навколо і йде красиво, просто часом ми самі цього не помічаємо.

Цей список добрих вчинків порадує вас і покаже, що не все ще в цьому житті втрачено. Серед нас багато добрих людей з величезним серцем. Ці історії зарядять вас позитивною енергією.

Ми сподіваємося, що ці добрі фотографії, те саме тепло, яке ви потребували. Подивіться красиві розповіді нижче і обов’язково поділіться в коментарях, яка з історій вам сподобалася найбільше!

1. Ця дівчина купила спеціальні окуляри для дальтоніків та вперше побачила світ з усіма його барвами. Вона була здивована, наскільки все навколо яскраве і прекрасне.

2. Для дітей, які читають книгу вголос цьому перукарю, отримують знижку в розмірі 2 доларів на стрижку.

3. «Мої батьки одружені 34 роки. У мами остання стадія деменції. Попри хворобу, мій тато завжди доглядає за нею, іноді вона навіть забуває, як його звуть, але відчуває, що з ним вона в безпеці. Хіба не це любов?»

4. Собака, яка отримала сильні опіки, зустріла ветеринара, який врятував їй життя.

5. На прогулянці ця собака порізала артерію на нозі. Господиня не змогла б сама донести свого чотириногого улюбленця вагою понад 30 кілограмів. Цей чоловік, на ім’я Дейв, опинився там дуже вчасно. За свою допомогу він відмовився від грошей і подарункової карти. Йому достатньо було простого «спасибі», тому що він просто хотів допомогти.

6. Цей іранський хлопчик поранений, але молодий учитель відвідує його кожен день в лікарні, щоб розповісти йому ті теми, які він пропустив в школі.

7. Під час звуків бомб і мінометів, що стріляють над Національним парком «Вірунга», співробітник обіймає і заспокоює шимпанзе

8. Просто літня людина, яка катає свою улюблену собаку на гойдалках.

9. Цілий парк вантажівок стали поруч один з одним, щоб зупинити людину від самогубства.

10. Цей літній чоловік сказав офіціантці, що його руки погано працюють, крім того, йому було важко дихати. Вона відклала свої справи і порізала йому його порцію м’яса.

11. Спасибі тобі, хлопче! Акт допомоги бездомному на вулиці

12. Коли я був маленьким, я подарував татові свою плюшеву іграшку. Щоб в той момент, коли він буде скучати за мною, він міг потримати в руках частинку мене. Через 18 років він розповів мені, що досі носить з собою мою іграшку.

13. Брат заколисує свою молодшу сестричку.

14. Він просто хоче бути частиною сім’ї.

15. Співробітник ресторану швидкого харчування допомагає поїсти клієнту з інвалідністю.

16. Підліток Джеймі Харрінгтон побачив чоловіка, що сидів на краю моста, зупинився і запитав: «Ти в порядку?». Пізніше той самий чоловік розповів, що тоді він збирався вчинити самогубство, але це просте питання дало зрозуміти йому, що комусь він не байдужий. Зараз дружина того чоловіка вагітна, і вони хочуть назвати сина Джеймі.

17. Цей хлопець ризикував життям, щоб врятувати вмираючого ведмедя, якого він знайшов під час походу.

18. Дівчина прийшла на іспит з новонародженою дитиною, бо її не було з ким залишити. В середині іспиту малюк почав плакати, дівчина підійшла до нього, щоб витягнути з автолюльки, заспокоїти і погодувати. Але професор сказав, що сам погодує його і посидить з ним, поки вона не закінчить відповідати на питання екзаменаційного тесту.

19. В Ірані жінкам заборонено відвідувати футбольні матчі. Але ці 5 дівчат змогли пробратися на стадіон.

20. Мій десятирічний кролик має проблеми з тим, щоб самому стежити за своєю гігієною. Мій добрий кіт йому в цьому допомагає.

21. Дика мавпа зустрілася зі своєю сім’єю після трьох тижнів лікування травми ніг в клініці.

22. Цей чоловік відрощує волосся, щоб віддати його на благодійність для людей, що хворіють на рак.

23. Ця собака жила з бездомною людиною. У вуличній бійці він отримав ножові поранення. Коли швидка везла чоловіка в лікарню, собака бігла за нею і залишилася чекати біля дверей. Та людина померла, але пес продовжував чекати протягом двох місяців. Добрі люди взяли його в свій будинок і відвезли за 8 кілометрів. Але собака втекла від них і повернулася в лікарню. Зараз пес живе біля входу.

24. Мій пес Смайлі ніколи не бачив себе в дзеркалі. Тому я кажу йому, наскільки він гарний не менше 20 разів в день.

25. Ми піднімаємося, допомагаючи іншим!

26. Цей літній чоловік кожен день відвідує притулок для собак. Він найпопулярніший чоловік там.

27. Просто добрий хлопець.

28. Колишній моряк з Королівського Морського флоту продав свої медалі за 7,600 фунтів стерлінгів, щоб фінансувати лікування від раку 4-річної дівчинки, яку він ніколи не бачив.

29. Медсестри виконують останнє бажання вмираючої людини – нагодувати її коня в останній раз …

30. Її плюшева іграшка – це все, що їй потрібно, щоб бути сміливою.

Вам сподобалася добірка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector