Якщо ви любитель бананів, прочитайте ці 10 фактів

Банани – надзвичайно універсальні фрукти, які популярні у всьому світі. 

Банани використовують для приготування різних страв, або ж самостійно.

Ось 10 причин, за якими ви повинні включити банани у свій раціон:

  1. Банан містить велику кількість клітковини, через що нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Саме банани можуть допомогти з нетравленням шлунка та здуттям живота. 
  2. Також до складу цих фруктів входить триптофан, який допомагає зміцнювати сон. А ще він допомагає боротися з відчуттям неспокою і депресією. 
  3. Радять споживати банани до і після тренування, адже вони чудово наповнюють організм енергією, вітамінами та мінералами.  
  4. В бананах у великій кількості міститься калій, тому цей фрукт чудово регулює тиск і запобігає серцево-судинним проблемам. 
  5. Також вони наповнені  вітаміном B6, тому впливають на організм, як антисептик та протизапальний засіб, допомагають боротися з  болем у суглобах.
  6. Банан чудово стимулює розвитку нових еритроцитів, тому це є надзвичайно корисно для людей, яких турбує анемія. 
  7. Банан запобігає стрибкам глюкози, тому він чудово запобігає діабету. 
  8. Через велику кількість корисних елементів, таких як калій, банани будуть «годувати» ваш мозок і насправді зможуть зробити нас розумнішими.
  9. Ці фрукти зміцнюють ще й наші кістки через високий вміст кальцію.
  10. Вони також використовуються при цукровому діабеті , підвищеному рівні холестерину та багатьох інших захворюваннях, але немає належних наукових доказів, що підтверджують більшість таких застосувань.

Ви часто вживаєте банани?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector