“Якщо вирішила піти – йди, не оглядаючись”: 7 безцінних заповідей для кожної жінки

Ці поради для тих жінок, які вірять в себе й хочуть змінити своє життя на краще. Вони врятують вас від неприємних ситуацій раз і назавжди. 

I. Прийняла рішення — іди, і роби це лише один раз…

При цьому не оглядайся.

II. Не нав’язуйся.

Роби так, щоб тебе не вистачало іншим. Люди будуть усвідомлювати твою цінність тоді, коли ти зробиш дефіцит себе. У трагедії “Тиберій” є така фраза: ‘Briller par son absence’,  що в перекладі означає: ‘Блищати своєю відсутністю’. 

III. Не ділися з усіма своїми таємницями. Особливо, якщо це плани на майбутнє. 

Не потрібно відкривати свою душу навстіж, бути відвертими можна лише з особливими людьми, і все одно не завжди. Є речі, які мають залишатися приватними лише для тебе, а іншим варто показувати те, що вважаєш за потрібне. 

IV. Навчися вибудовувати кордони.

Ти причина всіх ситуацій, які навколо вибудовуються, а ще є і наслідком, який чекає наприкінці. Є те, чого ти не повинна дозволяти стосовно себе ні за яких обставин. Ні в якому разі не можна дозволяти принижувати себе й при цьому не принижуватися самій; не погоджуйся на те, що тобі неприємно; не проси; не пробачай зради; не закривай очі на брехню; не дозволяй іншим завдавати собі болю — навчися говорити тверде “ні”.

V. Припинити переживати через те, що думають про тебе інші — 

ти повинна усвідомити власну цінність, ти особистість, індивід, з власними інтересами, бажаннями та цілями. Цілком природньо, що не всім буде до вподоби твій життєвий шлях, однак думай в першу чергу про свій психологічний комфорт. 

VI. Не забороняй собі нічого. Сила твоїх бажань безмежна.

Ти повинна робити все для того, щоб отримати життя, у якому тобі буде комфортно. Не бійся уявляти свої мрії, думай про це, а ще шукай шляхи для здійснення своїх мрій. Памятай, що все те, що може зявитися в нашій голові є реальним, й ти зможеш втілити це в життя. Кожен твій крок має бути з сенсом.

VII. Програмуй себе на удачу і роби все задля досягнення. 

Розумна людина покладається на свої знання і навички, прислухається до власного серця, але точно не чекає розв’язання проблем від долі. Вірити в краще — добре, але і самому треба не схибити, робити все від себе залежне, щоб виграти битву. Бездіяльність веде до неминучого розчарування. Наповнюй своє серце позитивом, а ще не бійся діяти — все у твоїх руках. 

Ви вважаєте себе щасливими?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: