Якщо ви помітили таку поведінку у своїх знайомих, вам варто припинити спілкування з ними

А ви вмієте розрізняти хорошого друга від поганого? З ким варто підтримувати спілкування, а кого потрібно обходити десятою дорогою та навіть не вітатися при зустрічі. Ось 5 найпоширеніших ознак токсичної людини: 

  • Показова поведінка. Наприклад, з вами на одинці ця людина може щиро сміятися, розповідати жарти. А на публіці косо дивиться та закочує очі, коли ви починаєте розповідати історію. Може ще навіть передражнювати вашу манеру мови.
  • Вони нізащо у світі не визнають, що винні у цій ситуації. Запізнилися? Просто автобус довго їхав та були затори. Не виконали обіцянку? Ну, були певні життєві “труднощі”. І так нескінченно – у них малий запас совісті, але великий багаж відмовок та виправдань.

  • Брехня – їх друге “Я”. Якщо трапилася якась неприємна ситуація, то такі люди здатні на будь-які хитрощі, тільки б вийти сухим з води.

Мінлива поведінка. Ви не знаєте, який настрій сьогодні буде у вашого друга. Він може висловити вам своє невдоволення через дрібницю, а через декілька хвилин поводитися так, немов нічого не чуло.

  • Вони немов енергетичні вампіри. Вимагають до себе багато уваги та любові, але жодної віддачі не варто від них очікувати. 

А скільки ознак нарахували ви? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector