Якщо ви раптово прокидаєтесь вночі – знайте, це не просто так

Мене завжди дивувало, чому я прокидаюсь посеред ночі. Відчуття наче хтось хоче розбудити, або ж штовхає. От у вас було таке?

Одного разу просто посеред ночі я чітко почула голос мами. Вона мене кликала. Я прокинулась пішла до неї. Бачу – ненька спить. Вона саме після операції була, тому я в неї ночувала. Я торкнулась її чола – і відчула, що в мами жар. Згодом мені сказали, якби я того не помітила – моя ріднесенька могла б не зустріти світанок.

Я довго не знаходила відповіді. Аж доки не познайомилась з одним лікарем реанімаційного відділення. Він пояснив, що це відбувається щоразу, коли він на чергуванні. Коли все спокійно і він засинає – хтось штовхає його. Тоді сумнівів нема – комусь із пацієнтів потрібна допомога. 

Пошепки

Схожі відчуття мають матері. Вони завжди прокидаються, коли дітям потрібна допомога. І хтось може подумати, що це просто збіг або ж якийсь невидимий зв’язок. Та очі мені відкрила моя старенька бабуся.

 – Доню, невже ти не розумієш. Це просто допомога Янгола-охоронця. Він ніколи не спить і знає, коли тобі потрібна допомога. Бачить, коли слід розбудити лікаря і викликати до дитини матір. Все просто!

Це було, наче осяяння. Я вірю, це дійсно так! І тепер, коли я раптом прокидаюсь – зовсім не злюсь на поганий сон, а знаю – мені слід звернути на щось увагу. І це завжди працює.

А у вас траплялось таке? Вірите в існування Янгола-охоронця?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector