Якщо ви вірите в прикмети та енергію речей, то не радимо віддавати свій одяг задарма

Напевне, кожна господиня час від часу проводить ревізію своїх шаф, щоб знайти та позбутися непотрібних речей. Найчастіше все це закінчується тим, що ми щедро роздаємо одежину близьким та рідним, бо  власні дітки з неї виросли, а якість тканини занадто хороша, щоб відправити її у смітник. 

Нещодавно я сама натрапила на один цікавий пост в мережі, де йшлося про те, чому ані брати, ані віддавати ношений одяг. Сьогодні хочу поділитися цим відкриттям з вами. 

Ще з давніх-давен одяг  належав до категорії особистих речей. Як сьогодні ми не розкидаємося нашим спіднім, так само колись ставилися до всіх елементів гардеробу. Люди вважали, що речі, які перебували у тісному контакті з нашою шкірою та тілом, переймали нашу енергетику. 

Тож і виходить, що передаючи свій одяг іншій людині, ми віддаємо їй частинку себе.

Найбільша проблема була в тому, що ми й гадки не маємо, як саме чужа людина скористається нашою річчю, а разом із нею і нашою енергетикою. Наприклад, колись речі використовували для порч і приворотів. Часи змінилися, але частка правди в цьому і досі є. Тому ризикувати зайвий раз теж не слід.

Насправді з одягом пов’язано чимало забобонів. Старожили кажуть, що віддаючи свої речі задарма, ми наживаємо море нещасть та невдач. Також не варто носити чужий одяг. Таким чином ми переймаємо всі прикрощі та падіння попереднього власника. 

Існують також елементи гардеробу, які ні в якому разі не можна віддавати. Наприклад, спідню білизну. І йдеться не лише про енергетику, а й банальні правила особистої гігієни. Будь-який одяг для сну, різні аксесуари для голови, а також взуття – усе це також під забороною. У головних уборів сильна енергетична сила, яка безпосередньо пов’язана з мозком та мисленням. А ноги завжди асоціюють з порталами, через який йде духовний та фінансовий добробут. 

Пошепки

Зараз я розкажу вам, як вберегти себе від небажаних наслідків. 

Найпростіше, що ви можете зробити, просто не віддавати нікому свої речі і не носити чужого. Але, якщо потреба обміну таки є, то не соромтеся попросити за свою власність невелику винагороду. Плата повинна бути символічною, цього буде достатньо, щоб відкупитися від лихого й не дістати негатив задарма.

Крім того, речі завжди слід прати. Можна використовувати для цього мило та сіль. Перше очистить одяг від бруду, а друге – від поганої енергетики. Також, віддаючи речі, мисліть позитивно, ніколи нічого не жалійте. Запам’ятайте, що ви вже зробили свій вибір. 

Люди, які вірять у забобони кажуть, що старі речі потрібно спалювати. Я ж не вважаю це раціональною ідеєю, бо куди легше їх просто віддати, викинути чи здати в комісійний магазин. Також одяг можна віддати на перероблювання. Це важлива для екології тема, тож корисніше та краще від цього буде всім.

А що зі старим одягом робите ви?

Вірите в забобони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector