Якщо заміжня жінка добре виглядає – треба підійти і потиснути руку її чоловікові…

Якщо ви помітите, що заміжня жінка виглядає добре, попри вік — підійдіть та потисніть руку її чоловікові. Це частково його заслуга. Він не дозволяв дружині нервуватися, не кидав на її плечі всю домашню роботу. Ніколи не кривдив її морально, не кричав. Він підтримував її, любив, говорив з нею та просто цінував. Такий чоловік намагався захистити її від усього недоброго. Завжди старався в період смутку її втішити та розсмішити. Ось через таке поводження, він отримав таку дорогоцінну жінку.

Після сорока років все стає на свої місця.

У розумного чоловіка, дружина завжди виглядає ніжно, спокійно та елегантно. Вона має час для особистих справ та для відпочинку. Вона з радістю погуляє в парку зі своїм чоловіком ввечері, а всі інші чоловіки будуть потайки заздрити та промовляти собі в думках: а чому моя дружина не виглядає так красиво?

Відповідь напрошується самотужки — жінку завжди потрібно берегти та цінувати!

Поруч з такою дамою завжди є той, кому обов’язково слід потиснути руку — її чоловік!

Це не стереотип, звичайно, що бувають витончені та доглянуті самотні жінки. Але ось про жінок, які зберегли свою природню красу в нещасливому шлюбі — я ні разу не чула.

Свою дружину варто цінувати ще з молоду — таким чином у неї буде можливість зберегти свою красу. І всі навкруги в один голос будуть повторювати, що цьому чоловікові точно пощастило знайти таку красиву дружину. Звичайно, пощастило, але не знайти, а створити та примножити.

Характер жінки та її зовнішність дуже залежать від того, як з нею поводиться її чоловік.

Жінки завжди будуть випромінювати світло, якщо до них шанобливо відноситися. Від обіймів вони будуть розквітати, а ще почувати себе потрібною. Від поцілунків жінки починають усміхатися та починають розуміти, що вони потрібні. 

Чоловік можуть вибирати, яку дружину вони хочуть бачити поруч з собою: красуню або ж вічно знервовану та втомлену жінку.

Жінкам потрібно зовсім трішки: тепло, ласка, добрі слова та підтримка. 

А ви погоджуєтеся з написаним?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: