Якщо життя посилає вам чудових людей – значить, ви заслуговуєте цього

Кожна людина в нашому житті виконує певну роль. Особливо, якщо ця людина має певний вплив на наші вчинки та дії…

Ніщо ніколи не трапляється з нами просто так і випадковостей не існує. Якщо у вашому житті раптово з’явилася хороша людина, значить ви дійсно це заслужили. 

Це стосується не лише кохання, а й дружби… Правда, ми часто нехтуємо цим  даром. Ми усвідомлюємо, що ця одна людина може замінити сто інших знайомих, але нічого не робимо, щоб не втратити її. Ми не намагаємося зрозуміти, що відбувається з життям цієї людини, її емоції та душевний стан.

А потім в один момент розуміємо, що цей друг, партнер раптово до нас охолов.

Прекрасні люди – це ті, хто входить в наше життя тихо і без попередження. Це ті, з ким вам захочеться залишитися разом назавжди.

І доля не випадково посилає вам цих людей, саме ви маєте зрозуміти всю красу їхньої душі… Лише ви на це здатні. 

Можливо, це ваш партнер, ваші сім’я, друзі. А, можливо, і всі вони разом. А чому б і ні?

Звичайно навкруги існує ще безліч хороших особистостей, але ті, які оточують вас — найкращі.

Вони знають усі потаємні куточки вашої душі. Саме вони будуть поруч з вами переживати усі злети та падіння. 

Комусь може здається, що це справжній дар. Але я б на вашому місці так не вважала. Це закономірність: хороше притягується до хорошого. 

Прекрасні люди можуть з’явитися в нашому житті абсолютно несподівано і випадково. Але чи залишаться вони з нами? Це покаже час. 

У будь-яких стосунках, навіть у найміцніших, є складності та труднощі, які не всі здатні подолати. Відносини це щоденна праця над собою. Інколи так складається життя, що хороші люди в нашому житті з’являються ненадовго.

Прекрасні люди і ефемерні люди

Вчені з Каліфорнії провели цікаве дослідження, яке підтвердило важливість дружби й для здоров’я. Воно тривало приблизно дев’ять років. Результати вразили всіх: наявність поруч людей, з якими ми завжди можемо поділитися своїми страхами, сумнівами, хорошими та поганими новинами, які завжди підтримають — значно скорочує ризик захворювань серцево-судинної системи, інфекційних та інших недуг.

Тому ви повинні зрозуміти, що ваш добробут та стан здоров’я на пряму залежить від тих, хто вас оточує. Навколо го вас мають бути щирі та міцні стосунки, які не отруюють життя. І нехай їх буде не так багато: головне якість, а не кількість. 

А от складність полягає в тому, що таких людей знайти дійсно важко. Але все залежить від нас: як тільки ми дбайливо будемо ставитися до оточення й добрі люди обов’язково відгукнуться. 

Люди йдуть і приходять, а душа залишається

У нашому житті присутні друзі, які приходять і йдуть. Стосунки з багатьма людьми тривають до тих пір, поки на нас впливають певні умови: робота, навчання, спільне житло. Коли ж ці обставини змінюються, люди просто щезають… 

А прекрасні люди входять в наше життя зовсім по-іншому. Їхня присутність не залежить від обставин, вони просто є завжди поруч, хоча відстань може сягати тисячі кілометрів. 

Цінуйте цих людей, адже це — справжня рідкість.

Яке у вас оточення? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: