Якщо знайшли ці речі на вулиці, в жодному разі не несіть їх до дому

У більшості людей, які побачили яку-небудь річ на землі, будь то гаманець або звичайні навушники, негайно з’являється сильне бажання її підняти і взяти собі. Але робити цього, ні в якому разі не варто. Необхідно взяти себе в руки і згадати, що таке рішення може вплинути не тільки на власне здоров’я, а й благополуччя.

Найбільш поширені знахідки:

Хрестики

Це речі, які призначені для захисту свого власника і тим більше носяться дуже близько до тіла. А ще ця річ має релігійний характер і якщо ви вирішите забрати чужий хрестик собі – ви можете забрати всі гріхи минулого господаря, що негативно позначиться на вашому житті.

Кільця

Кільця, як і хрестики, носяться в прямому контакті з тілом, що переймає всю енергію людини. Вважається що не варто просто міряти кільця інших людей, і тим більше забирати собі втрачене.

Браслети

Особливо варто остерігатися браслетів з каменів і ниток, оскільки здебільшого вони виконують захисну функцію. І якщо вони губляться – значить вони закінчили свій термін дії для людини і не в якому разі не варто їх забирати собі, а краще взагалі не торкатися і пройти повз.

Монетки

Паперові гроші підбирати можна, але теж краще перестрахуватися і зайвий раз подумати. А ось що стосується монеток – їх варто обійти стороною. Метал може нести в собі негативну енергію і це може спричинити фінансові труднощі.

Наручний годинник

Теж тісний контакт з тілом і так само передається енергія власника. Тому краще уникнути спокуси надіти загублений дорогий годинник собі на руку, оскільки це може принести більше проблем, ніж радості.

М’які іграшки

На вигляд нешкідливий і милий предмет, але може нести в собі щось нехороше. Особливо якщо це саморобна іграшка. Краще обійти її стороною і піти купити собі свою, нову.

Гребінці

І справа ж не тільки в гігієні! Вони тісно пов’язані зі своїм власником. Звичайна особиста річ “харчується” думками цієї людини, її емоціями і навіть минулим.

Дзеркало

Воно таїть в собі минуле і сьогодення того, кому належить дзеркало. Це може бути і хороша, і погана інформація. А тому, рекомендується не ризикувати і не підбирати дзеркало з вулиці.

Ключі

Людина може відчинити нещастя того, хто викинув ключі, і впустити його у своє життя. Це відбувається через те, що люди закривають на замок усі свої нещастя, а ключ потім викидають.

Гострі предмети

Мається на увазі голки і шпильки. Їх рекомендується взагалі обходити десятою дорогою. Гострі металеві предмети легше інших заряджаються тієї самою негативною енергетикою, яку варто побоюватися людині.

А що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector