Якщо зустрілася така жінка в житті – чоловік все подолає і всього доб’ється

Жінки надихають чоловіків на нові звершення, саме вони  є тим двигуном, який примушує їх рухатися далі та впевнено крокувати до власних цілей.

Чоловік розвивається та досягає нових вершин, щоб забезпечити жінку та дітей, щоб бути кращим в її очах, або щоб отримати бажану жінку, яка оцінить його старання.

У світі це вже стало фактом, що жінка має більший вплив на чоловіка, ніж вони самі про це здогадуються.

Жінка має величезний вплив на чоловіка, хто б що не говорив.

Тут як мінімум варто згадати матір, яка колись для чоловіка була найважливішою людиною у цьому світі. Вона була його захистом на перших етапах, підтримкою. Саме матір та її інстинкти допомагають малюку вижити в цьому жахливому світі.

Чоловіки плекають до жінок особливі почуття, які тягнуться ще родом з дитинства. Саме те, як склалися стосунки з матір’ю, на пряму впливає на ставлення чоловіка до своєї обраниці в майбутньому.

Жінка супроводжує чоловіка протягом усього життя: спершу це матір, потім дружина, донька, онука…

Ми повинні усвідомлювати, яким впливом володіємо на чоловіків, хоча вони це можуть неабияк заперечувати.

Мудра дружина вселяє в чоловіка таку віру в себе, яка здатна змінити весь світ, хоча саме в цей момент від нього можуть відвернуться найближчі. Чоловік встає з колін, коли поряд – мудра жінка. 

У Толстого була неймовірна дружина Софія Андріївна. У пари були надзвичайно складні стосунки. Письменник був пристрасним, суперечливим та складним. Не думав про себе, а лише повністю віддавався пристрастям. На війні він проявляв неабияку хоробрість, а в карти програвав цілі спадки. Лише дружина допомагала йому зупинитися. 

Відомий художник Сальвадор далі став багатим та знаменитим саме поруч з дружиною – Галою. Вона пройшла з ним через усі терни – спершу вони жили в бідності та їли лише морських їжаків. Але жінка не втрачала віри у свого чоловіка. 

Чули історію Генрі Форда і його дружини? Йому вдалося створити двигун тільки завдяки власній дружині, адже вона не припиняла вірити в нього. Коли Генріх Форд був головою великої корпорації, в нього запитали, ким би хотів стати в наступному житті, на що чоловік відповів: «Мені абсолютно все одно. Головне, щоб поруч була моя дружина».

Від такої жінки виходить енергія. Тепло. Внутрішня сила, навіть якщо вона виглядає тендітною і слабкою. І ця енергія робить її богинею в очах чоловіка.

Якщо чоловік у житті зустрічає мудру жінку, він нею захоплюється та ніколи не відпускає. А ще ця жінка стане справжнім стимулом для нього!

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector