– Яку картоплю садити? Ні мамо, у нас на таке немає часу – говорив син. Але він ще пожаліє, що відмовив мені.

За молодості, я з чоловіком Ярославом мріяли про власне житло у місті. Однак довгі роки невтомної праці й все-таки нам вдалося переїхати з села в омріяну квартиру. 

Проживати було де, тому згодом ми планували народити дитинку. Через рік народився син Максим і він нам був справжньою потіхою. Синочок дуже швидко підріс й нещодавно ми його вже оженили. Правда невістка моя мені зовсім не подобається, але не мені з нею жити. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ми з Ярославом після виходу на пенсію переїхали у село, до моєї старенької матері, а квартиру залишили дітям. Однак переписувати житло, на яке ми так довго накопичували, я не поспішала, вирішили, що спочатку подивимось як молодята житимуть.

З того часу, Максим зі своєю дружиною відвідують нас один раз на рік на Різдво. Затриматися в нас на селі вони ніби бояться, посидять до вечора і їдуть собі. Знаєте, я все розумію, й ніколи не була якось злою до дітей, але  треба розуміти, що ми з татом вже не молоді та нам тут потрібна допомога, адже в селі завжди є робота. 

Пошепки

Якось на весні телефоную я до сина з проханням.

– Сину, вже потепліло досить, треба картоплю саджати. Ми з татом проситимемо вашої з Юлею допомоги.

– Ой, ні, ні мамо, у нас немає на це часу. Цієї суботи ми їдемо на День народження, тому ви вже там якось самі справитесь — відповів мені Максим.

Якщо чесно розізлило мене це дуже сильно. Бо як  картопельку треба, то вони приїдуть забрати готове, а як допомогти, то їх нема. Е ні, так не буде! Я не дурна! Ще пожаліють, що забули про своїх батьків.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector