Яку користь вам принесе склянка води натщесерце

Про користь звичайної питної води можна розповідати дуже довго. І якщо ви ніколи над цим не замислювалися, то зараз дізнаєте, звідки у вас стільки незрозумілих болячок. А разом з тим – і рецепт їхнього вирішення.

Впивати склянку води вранці натщесерце – дуже важливо. Але далеко не всі знають, що як правильно це робити. Передусім вода має бути правильної температури. Хоч і здається, що різниці в тому немає ніякої. 

Одначе, найбільшу користь приносить саме тепла вода, температурою близько 45 °C.

Що це вам дасть

1. Поліпшиться травлення

Тепла вода покращує роботу травної системи. Очищу кишечник та виводить токсини. Також важливо НЕ пити холодну воду після їжі, адже жири тверднуть, що заважає їхньому перетравленню.  

2. Прискориться обмін речовин

Якщо вживати теплу воду натщесерце регулярно, ви отримаєте хороший метаболізм. Річ у тім, що органи та тканини активніше забезпечуватимуться киснем та поживними речовинами. 

3. Зміцниться імунна система

 Завдяки теплій воді покращується робота лімфатичної системи. Отже, організм буде стійкішим до різноманітних хвороб.

4. Поліпшиться робота нирок та сечовидільної системи

Вода має сечогінний ефект, що, своєю чергою, допомагає позбуватися набряків. Разом із тим знизиться ризик появи каменів у нирках та захворювань сечового міхура.

5. Поліпшиться стан шкіри та волосся

У вас зникнуть висипи на обличчі, уповільниться поява зморшок, а шкіра стане еластичнішою та здоровішою.  

6. Поліпшиться настрій

І тут без води не обійтися. Вона також позитивно впливає на вашу нервову систему. У вас знизиться дратівливість та покращиться сон.

І як би ви не огризалися і не шукали відмовки про те, що звичайна вода не є смачною і отримати її можна з того ж час чи кави, ви все одно повинні розуміти, що регенерація організму неможлива без достатньої кількості води. 

У результаті ви можете отримати зневоднення. Воно ж, своєю чергою, погіршує загальний стан організму.

Вода – основа більшості життєдіяльних процесів, тому важливо підтримувати її баланс у своєму організмі. 

Якщо вас мучать головний біль, безсоння чи слабкість – рішення просте – почніть з внормування водного балансу в організмі. 

Будьте здорові і хай вам щастить!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Як часто ви п’єте воду?

Чи погоджуєтеся, що вона вкрай важлива для нашого організму?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector